Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyivel emelkedhet a ponthat...

Mennyivel emelkedhet a ponthatár anglisztikán?

Figyelt kérdés

A Károlin tavaly 370 pont kellett a nappali tagozaton,anglisztikán.Idén szerintetek mennyire emelkedhet? 380 fölött vagy alatt lesz esetleg?

Tudom, hogy nem lehet megmondani ezért írtam, hogy szerintetek.

19L



2016. febr. 22. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
380 alatt lesz, úgy 372
2016. febr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
428 lesz idén.
2016. febr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Miért nem lehet normálisan válaszolni?

Az elsőnek köszönöm.

2016. febr. 25. 15:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért mert az első hülyeséget írt.


Honnan tudja, hogy mennyi lesz?


Nézd meg az előző évek ponthatárait, vesd össze a jelentkezések számával, az elsőhelyes jelentkezésekkel, majd az érettségi átlaggal.


Ha ezek az adatok idén is elérhetőek lesznek, akkor talán meg tudod tippelni úgy 10-15%-os pontossággal...


De tavalyi ponthatárból kiindulni az elég nagy balgaság, pláne hogy az egész ponthtárosdi teljesen bizonytalan.


Ha most azt mondja neked valaki, hogy 370 pont elég lesz, akkor tudomásulveszed, elkezdesz számolgatni, hogy hány %-os érettségivel lesz meg a pont, és annyi elég?


Nem egy ilyen embert láttam koppanni, aki kitalálta, hogy neki 80%-os érettségi elég lesz, annyit készült, amennyivel azt gondolta, hogy meg lesz a 80%. Aztán nem lett meg neki a 80%, mert elszámította magát. Valakinek meg meg lett a 80%, örült mint a szemét, hogy na akkor tuti felveszik, aztán nézett mint hal a moziban, amikor meglátta, hogy 15 ponttal maradt le...


Ennyit erről...

2016. febr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem lehet megmondani. Ezért írtam, hogy SZERINTETEK.
2016. febr. 25. 18:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is id jelentkeztem. :) De foggalmam sincs merre fog mozogni a ponthatár. :C
2016. febr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, én Károlis vagyok, annyit tudok, hogy amikor engem felvettek 2014-ben akkor volt kb 358 körül ha jól emlékszem, de ennek pontosan utána tudsz nézni. aztán tavaly ahogy említetted 370. Szerintem sokkal több nem lesz ennél, max még egy 380-at udok elképzelni, de szerintem kevesebb lesz olyan 370 körül megint. PErsze ezt nem lehet megjósolni, csak megérzés.
2016. máj. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!