Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek az alábbi 2...

Barina kérdése:

Szerintetek az alábbi 2 iskola közül melyik lehet jobb nyolcadikosoknak? Szent István Közggazd. Szki vagy Keleti Károly Közgazd. Szki? Esetleg még Károlyi Mihály Közgazd. Szki?

Figyelt kérdés

S.O.S.kellene a véleményetek!

Köszi!



2016. febr. 23. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:

EZek közül a Károlyi Mihály Közgazdasági a legszínvonalasabb. Itt a legjobb a nyelvoktatás, a közösség és az érettségire felkészítés is.

Utána a Keleti Károly, csak annyiban különbözik, hogy nem annyira jó a nyelvoktatás, viszont más, pl. szakmai tantárgyak oktatásában jobb.

A Szent Istvánt annyira nem ajánlom.

2016. febr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De, a Keleti Károlyban jó a nyelvoktatás, én angolos voltam, jók nagyon az angoltanárok, a németesek nem tudom, mennyire jók, mert németet nem tanultam.
2016. ápr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*Jaaa, hogyha a másikhoz mérten nem annyira, hát azt se tudom, de így már el tudom fogadni ezt az állítást:)
2016. ápr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!