Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok a kispesti...

Mit gondoltok a kispesti Károlyi Mihály gimnáziumról? Milyenek a tanárok, a közösség? Vannak-e szakkörök?

Figyelt kérdés
Egy kicsit rápörögtem a témára, ez a várakozás nagyon idegesítő. Nagyon úgy tűnik, hogy bent vagyok a Károlyiban, ideiglenesen 90 körül vagyok, de olvastam, hogy jóval hátrábbról is bekerültek már emberek. Viszont szeretnék megtudni minél több dolgot az iskoláról. Az is érdekelne, hogy az angol osztályban, hogy történik ez a csoport bontás, mert 72 főt, azért két-három felé szét lehet osztani.. Előre is köszi a válaszokat! :)

2015. márc. 14. 20:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Milyen szakkör

van ?

2018. júl. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!