Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért tűrik a tanárok, hogy...

Miért tűrik a tanárok, hogy egyes diákok torkuk szakadtából k***va anyába küldik el őket meg bammeg meg rohadjon meg dögölj meg? És SEMMI SE történik.

Figyelt kérdés

ÉS ez így szó szerint! Ott áll a diák a folyosó közepén és üvölti: a k***va anyád hát megöllek kibelezlek rohadj meg b*-szódj meg stb

Az egész iskola hallja!! És mi lesz belőle?? SEMMI!!!!


A tanár falfehér arccal bekotródik a tanáriba!


Nem egyszer nem kétszer szinte napi produkció ez egyes diákok részéről.

Ezt miért tűri egy felnőtt tanár hogy egy tizenéves takony így beszéljen vele? Hogyhogy nem repül a diák abban a pillanatban ki a francba?

Ha meg a tanár hagyja és egy szava sincs, akkor mást kérdezek.

HOGYHOGY NEM REPÜL A TANÁR ALKALMATLANSÁG MIATT???


KÖZÉPISKOLA!!


2016. febr. 24. 11:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A gyereket megnevelni a szülő dolga.
2016. febr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 acelsziv ***** válasza:
94%
Képzeld el, hogy állatidomár vagy. Be kell tanítanod egy rakat oroszlánnak egy csomó dolgot. De egyszer csak jön pár elmebeteg és elveszik az eszközeidet amivel eddig kordában tartottad őket. Nincs ostorod, durrantód semmi. De továbbra is elvárják, hogy ugyanolyan színvonalon képezd az oroszlánokat. Ja és eddig más idomárokkal dolgoztál együtt (szülők) akik szintén nevelték az oroszlánokat. Mára az oroszlánok többségét a többi idomár elhanyagolja és nem foglalkoznak velük, de tőled elvárják, hogy a sokkal elvadultabb oroszlánokat ugyanolyan színvonalon képezd. Te mit tennél? Mit tennél, ha ordít rád és nálad semmi nincs, amivel megfékezheted?
2016. febr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Hát én nem vagyok egy mai csirke de azt tudom hogy általános iskola 8-ban egyszer halkan szünetben azt mertem mondani egy tanárnak hogy "te hülye". Olyan halkan hogy alig lehetett hallani.

Három dolog történt.

1. Lekevert ott helyben egy olyan oltári pofont hogy fal adta a másikat.

2. Másnap teljes harci díszben ott állt a teljes tantestület a tanáriban ahova behívatták a szüleimet, és megmondták: azonnal kirúgnának de mivel 8. oszt vagyok így csak ezért ettől eltekintenek.

3. AMikor apám hazajött a tantestülettől szarrá pofozott.


Na ennyi.

Akkor ilyen viselkedés nem létezhetett. Az ilyen diák sztem akkor börtönbe is került volna.

2016. febr. 24. 12:13
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ma már a diákokat nem lehet felpofozni az iskolában, bár azt én sem értem, hogy az ilyen gyerekkel szemben miért nem tesznek lépéseket. Fegyelmi eljárás, kicsapás még mindig játszik...
2016. febr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Sokszor nem lehet mit csinálni, pl. tanköteles gyereket általában nem lehet csak úgy kirúgni. Kisebbség esetén hallottam már nem egy olyan történetet, hogy az iskola vezetőségét és a tanárokat terrorban tartotta a szülő és a 20 fős család, ezért nem lehetett kirakni a gyereket az iskolából, de még csak rá se lehetett szólni, hiába küzdött a többi szülő, hiszen az ő gyerekük oktatását lehetetlenítette el az az egyetlen viselkedni nem tudó gyerek.


Attól, hogy a tanár nem reagál semmit egy ilyen dologra, még nem biztos, hogy alkalmatlan. Kíváncsi lennék, te hogyan reagálnál, vagy te mit gondolsz, mi lenne a megfelelő reakció. Írd le kérlek, mi az a megfelelő viselkedés egy ilyen helyzetben, ami változást hoz a gyerek viselkedésében, miközben a tanárt nem éri csorba, nem rúgják ki, és nem indul ellene semmiféle eljárás akár a vezetőség, akár a szülő részéről. :)

2016. febr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Én ennyit tudom mondani! Marha egyszerű bár egyeseknek a probléma megkerülésének fog tűnni.


Egyik lehetőség: a munkahely maradéktalanul biztosítja a munkám végzéséhez szükségeseket. Példánál maradva: ha oroszlán, akkor kérek puskát ostort is.


Másik lehetőség: mivel BARMOT nem csinálok magamból így ha nincsenek meg a feltételek maradéktalanul úgy ott hagyom 5 perc alatt a helyet mint a szél.


Még 1x: BARMOT nem csinálok magamból.

Fessem ki a falat de se ecset se festék? Hát akkor fesse ki a falat a jó édes nénikéd-és otthagyom az ilyen helyet.


Ez jó válasz?

2016. febr. 24. 12:36
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te hány éves vagy? Szemellenzővel jársz, hogy ennyire buta kommentet írtál? A mai magyar oktatási helyzet nem engedi meg azt, hogy a tanár csak úgy felmondjon, mert nem kapja meg a megfelelő eszközöket. Máshol sem fogja megkapni, alig fog munkát találni, és mindenhol vannak pofátlan kölykök is.
2016. febr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#6: Nem nagyon, hiszen az "oroszlanok" jovoje, egesz elete fugghet attol, hogy mit tanulnak a kozepiskolaban. De ugy nez ki, a tanarok is sztrajkolni fognak lassan...
2016. febr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés az volt, hogy TE mit tennél ebben a helyzetben. A "munkahely maradéktalanul biztosítja a munkám végzéséhez szükségeseket" nem olyan, amit TE, mint tanár tenni tudnál.


Otthagyni a munkát pedig több okból baromság:

1. Ami ellehetetleníti a munkádat nem az adott iskolára specifikus, hanem mindenhol így van.

2. Tanárként állást találni CSESZETT NEHÉZ!

3. Attól, hogy van olyan gyerek, aki teljesen minősíthetetlenül viselkedik, még szeretheted a munakhelyed, és a többi diákot.

2016. febr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

"alig fog munkát találni,


Hát én nem mondtam hogy tanárként...

Van olyan volt tanár ismerősöm aki otthagyta az egészet és osztrákoknál takarít.

De a tanár diplomás nyelvet beszélő ember (elvileg...) hát csak talál valamit.

Vagy ha nem akkor meg ez megy. Legközelebb majd meg is verik azt a tanárt erre is volt példa.


Vagy igaz lenne a mondás: aki tudja csinálja aki nem tudja tanítja?



Én aztb tudom hogy ÉN EGY MEZEI CNC forgácsoló vagyok és ha a főnököm azt mondaná csináljam a munkát de hiányzik mondjuk a munkavédelmi eszköz ott helyben megtagadnám a melót. Ott helyben és azonnal!!

Vagy add cuccot a munkához vagy egy tapodtat se mozdulok.


És én nem vagyok diplomás agyonképzett akárki!

És mégis van bennem annyi hoyg beintek (mint ahogy már a múltban volt is rá példa) ha nincs meg ami kell!!!


Egy tanárban hogy nincs ennyi tartás?

Ja hogy kirúgnák? És? majd elmegy mást dolgozni.

Ja hogy más helyen esetleg DOLGOZNI IS KÉNE és nem két hónapot a nyáron otthon verni a répát?

Meg őszi meg tavaszi meg téliszünet?

meg FELHÁBORODÁS hogy ki kell tölteni a napi 8 órát és 8-16h benn kell lenni?????


Hát hogy van ez? Még ezen háborgnak? Hát menjenek el egy átlag helyre reggeltől estig bent lehetnek és fel ennyit se keresnek mint egy tanár és nincs ám két hónap répaverés a nyáron!

2016. febr. 24. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!