Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elegem van. Nem bírom én ezt...

Elegem van. Nem bírom én ezt már tovább. Nincs ebből kiút úgy érzem. Mégis mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ajj,azt se tudom hol kezdjem. A lényeg,hogy érdekes családban nőttem fel,nemtörődöm emberekkel stb. Mindig is voltak beilleszkedési problémáim már óvodás koromban. Akkor is kényszerbeteg voltam,nem mertem hozzáérni a játékokhoz,mert féltem hogy játékká válok meg ilyenek. Sose aludtam hajnali 1 előtt el,minden éjszaka bőgtem erre tisztán emlékszem arra viszont nem,hogy mi volt akkor a bajom. Amikor megkaptam az első telefonom akkor éreztem magam először biztonságban. Később picivel jobb lett,de a szorongások nem múltak el viszont volt pár szép évem általános suliban,sikereim voltak táncolni jártam külföldi versenyek stb. Aztán 5.es koromban meghíztam kidobtak az egyesületből,rossz osztályba kerültem mégjobban meghíztam kihasznált mindenki,folytonos rosszkedv társult a szorongások mellé. Nem szeretett a kutya se,de legalább nagyon jól tanultam,érdekelt a jövőm,le is tudtam adni néhány kilót,és megismerkedtem az első barátommal,aki azért önbizalmat adott. Bekerültem egy jó suliba,céljaim voltak hogy szép életem lesz,gazdag leszek,orvosnak fogok tanulni. Aztán valahogy megint minden egyre rosszabb lett,iszonyatos viták lett itthon el kellett szöknöm és pánikbeteg lettem,a jegyeim persze leromlottak, céltalanná vált az életem,csalódott voltam. Gyógyszerrel kezelnek azóta is,amitől aztán tényleg dagadt vagyok, 74kg vagyok a 156centimhez... már a 63 is nagyon sok volt. Be se jutottam az egyetemre,szakított velem a barátom. ( nem a súlyom miatt,hanem nem bírta hogy folyton rossz a kedvem,szerinte az ő kedvét is elrontom folyton) Most dolgozok, de már cigizek is stb. Kikezdett velem egy családos ember azt se tudom minek mentem ilyenbe bele.. Folyton félek és rossz a kedvem,akaraterőm már minuszba van,remény minuszba van,életkedvem - végtelen.. 19/L

2015. márc. 26. 10:36
1 2
 1/13 anonim válasza:

nincsenek barátaim és barátnőm sem volt 21 évesen akkor én mit szóljak? úgy képzeld el hogy senkit nem érdeklek mindig egyedül lófrálok.

kérdésedre válaszolva: kezdj el sportolni és a tehetetlenségérzés enyhül, és el is múlik

2015. márc. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sajnos csak magadon és a hozzáállásodon tudsz változtatni. Becsülendő, hogy dolgozol és az is, hogy vannak ambícióid, akkor is, ha most nem jött össze az egyetem. Próbáld meg a jó dolgokat nézni.
2015. márc. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egyébként sportolok biciklivel járok dolgozni szóval minimum 4 óra sport megy a héten,nem lett tőle jobb úgy érzem pedig régóta csinálom. Már öngyilkos is akartam lenni meg minden.
2015. márc. 26. 10:54
 4/13 anonim ***** válasza:
Az önálló döntés nem elegendő , a beidegződéseket nem egyszerű kioldani .
2015. márc. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak aki segíteni próbált :) Kedves utolsó! Gondolom normális élethelyzet,hogy apám alkoholista és verte /csalta anyámat,aki szintén csalta apámat. Normális,hogy elnézést a rasszizmusért a cigánymaffia várt minket a ház előtt. Igen ezek mind az én hibáim,4 évesen én kereskedtem lopott autókkal,én szrtam a gyerekeimre. Én vertem magamat el,löktem le magamat a székről mert részeg voltam. Biztosan én tömtem magam cukorral,hogy kussoljak. Igen lehet,hogy most már nekem kell döntést hoznom,amihez éppen segítséget kérek és légy szíves menj máshova bunkóskodni,mert ezzel semmit sem segítesz csak felidegesítesz.
2015. márc. 26. 11:20
 6/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne kapd fel a vizet, a válasz 5-ösnek részben igaza van. Részben!


Az hogy mik történtek gyerekkorodban, arról értelemszerűen nem te tehetsz. De ezekre a dolgokra ne támaszkodj, más is élt át ilyet - vagy ennél sz*rabbat, mégis éli a normális életét.

A lényeg, hogy ne a vezérfonalon működj, ne úgy érezd magad, amilyen az életed. Példa: Ha rossz történik veled, rosszul vagy. Ha jó, akkor jól. Ez baj.

Szenvedélyre lenne szükséged, de azt szerintem sajnos senki nem tudja megmondani, hogy mivel érheted ezt el.

2015. márc. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Utolsónak nincs igaza, tök nem a te hibád! Én a helyedbe lefosn..m az ilyenek véleményét. Nekem is voltak/vannak problémáim bár az enyém más, én majdnem belehaltam a szülésbe a lányommal együtt :( és ezt sokáig nem tudtam feldolgozni.

Sokat bringázol ennek hamarosan lesz eredménye. Sajnálom, hogy tönkretették a gyerekkorodat, de ne hagyd, hogy az egész életedet is tönkretegyék!

2015. márc. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ülj le egy csendes szobába, amikor tök egyedül vagy. Vegyél elő egy füzetet és egy tollat. Oszt be a lapot kettő oszlopba. Az első oszlopba írd le a problémáidat egymás alá. Mindet. A második oszlopba írd oda, hogy mit szeretnél kijavítani, és hogyan. Állíts fel fontossági sorrendet. És hajrá! Tartsd meg a füzetet, és ami kész van, azt kihúzod. Addig haladj a sorban előre, amíg úgy érzed, minden rendbe jött, vagy legalábbis elmúlik ez a tehetetlen érzés. Ez a módszer már sokaknak segített. Próbáld ki te is.
2015. márc. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ki vagy te? Csernus doktor? Mért kell ilyen parasztnak lenni?Ez nem segítség!Na de te aztán valaki vagy!Még jobban belerugsz. Remélem büszke vagy magadra! Nagy "igazságmondó"! Nyomorék!
2015. márc. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Neked mi a fene bajod van? :DD ezen már komolyan csak nevetni tudok. A többieknek köszönöm :)
2015. márc. 26. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!