Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskolába pizzát rendelni?

Splice kérdése:

Iskolába pizzát rendelni?

Figyelt kérdés
Ma megkérdezte 2 osztálytársam hogy beszállok-e a pizzába amit a kijelölt ebédszünetre rendeltek meg, az iskola címére saját költségből. Miután megettük szünetben, jött a hír hogy osztályfőnökit kaptam mert pizzát rendeltem. Néztem hogy miért kaptam énis, ha érintett se voltam apizzarendelést illetően. Tényleg tiltja az ÁNTSZ, vagy alaptalanul belémkötött? Nincs nézeteltérésem azzal a tanárral. Mellesleg azzal indokolta, hogy ha nemis vettem részt a rendelésben, zavartam a fizika órát a pizza érkezésekor. Miközben a helyemen ültem kussban ahogy szoktam, amíg kiment az osztálytársam a pizzáért.
2016. febr. 24. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Mi jópárszor rendeltünk pizzát a suliba, mindig a nagyszünetre. De meg is ettük még a szünetben, így nem volt vele semmi baja senkinek.
2016. febr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Jesszusom, egyikőtöknek sincs ideje csinálni egy szendvicset, vagy beugrani a közértbe suli előtt? Szánalmas.
2016. febr. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Az a szánalmas, hogy ilyenért büntetnek, az persze nem baj, hogy a diákoknak 43 órája van hetente, amikor komolyabb egyetemi szakokon is csak 25 óra van körülbelül.
2016. febr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves 2. Minden reggel 4:30kor kelek a bejárósság miatt, épp hogy nem késem le a vonatom miután 3 szendvicset csinálok ami tudtommal kevés 6 fárasztó óra(tesi beleértve) után egy 17 éves növekedő szervezetnek, ráadásul suliebédre sem volt elég pénzem, olcsóbban kijöttem 3 szelet pizzával. Köszönöm a kérdésnek nem megfelelő és még egyben kritizáló válaszaid,megjegyezném hogy 2 és fél év alatt ez az első beírásom, és egyben első alkalmam hogy pizzát ettem iskolaidőben. A többieknek köszönöm, az a baj hogy nemtudok olyan szabály ellen hivatkozni ami nincs, ez már sokadik alkalom hogy az illető kitalál magának szabályokat..
2016. febr. 24. 16:33
 5/6 A kérdező kommentje:
Teszem hozzá, hogy nem hagyhatom el az iskola területét, + az iskola 500méteres korzeteben nincsen kozert.
2016. febr. 24. 16:39
 6/6 anonim ***** válasza:
azért kaptatok osztályfőnökit mert nem kínáltátok meg a fizika tanárt XD
2016. máj. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!