Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lovassy angolon az ideiglenese...

Lovassy angolon az ideiglenesen 18. vagyok, és 16. vesznek fel! Van esélyem bekerülni?

Figyelt kérdés
Ti hányadikak vagytok?

2016. febr. 26. 07:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, van esélyed, de garancia nincs rá sajnos. Ez az ideiglenes sorrend pont amiatt ideiglenes, mert még nem végleges. Még nincs beleszámítva az, ki hányadikként jelölte az adott helyet, simán lehet, hogy az előtted lévők közül többen is vannak, akiket máshova fognak felvenni, mert a sorrendjükben előrébb van egy másik hely.
2016. febr. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tavaly a 28. helyen lévőt vették fel utolsónak, szóval szerintem elég jó esélyed van.
2016. febr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A #2 válaszoló jót mond, két éve pedig 33. volt az utolsó bejutott.

Baromi jó esélyekkel indulsz, igaz, hogy ideiglenes még a rangsor, de sokan vannak, akik a szóbeli után is még változtatnak a sorrenden. 2 ember tuti kiesik előtted, én is így voltam tavaly, erős suliba felvételiztem és 2 rangsorszámmal "csúsztam ki" a felvehetőből, már ott mondták, hogy ne aggódjak, úgy is bejutok :D

2016. febr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szinte biztos
2016. ápr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hello. Én 23. voltam es bejutottam ugyhogy gondolom jövőbeli osztálytársak leszünk :D ha akarod írj privit
2016. ápr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!