Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki megírná, hogy a tavalyi...

Valaki megírná, hogy a tavalyi évben Veszprémben a Vetésibe (angolra), egyéb szakra, Kéttannyelvűbe (Almádi), Lovassyba hányadik helyről került be? Nem az első 16-ra gondolok

Figyelt kérdés

#továbbtanulás #Kéttannyelvű Balatonalmádi
2016. febr. 26. 08:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Almádiban 2 éve 179. (70 embert vettek fel), tavaly 153. volt az utolsó bejutott (60 embert vettek fel).

Vetésiben angolra 2 éve 83., tavaly 88. volt az utolsó bejutott.

A Lovassyban nem tudom melyik szakra jelentkeztél. Ha angolra ott is, akkor 2 éve 33., tavaly 28. volt az utolsó bejutott az ideiglenes rangsorban.

2016. febr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én nem Vetésis vagyok , de remelem , hogy jöbőre már francian ott leszek :)

Angolon tavaly akit elsőnek felvettek 10. Volt akit utolsónak pedig 88. Az oktatási hivatal oldalán fent van , minden szak . Intézménykereso alapjan ra lehet keresni:)

Vetésiben hányadik vagy ?:)

2016. febr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!