Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvennének így a Madáchba (...

Felvennének így a Madáchba ( BP )? Titeket hány ponttal vettek fel? Mi a véleményetek az iskoláról?

Figyelt kérdés
228 pontom van összesen és NYEK haladó angolra vagy kezdő franciára szeretnék menni , a szóbelim nem sikerult olyan jól mert nagyon izgultam . Van azért esélyem bekerülni ? Tavaly hány ponttal vettek fel?

2016. febr. 27. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Tavaly a szóbelim 32/40 lett magyarra, angolra 34/40, 224 pontom volt a szbeli előtt.

NEM vettek fel a 4 éves haladó angol tagozatra.

Elvileg azt mondták volna, ha a franciát bejelöltem volna, még lehet, hogy bekerültem volna..


Szóval azt mondom, franciára még lehet esélyed, nyek haladó angol necces.

2016. febr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Azért reménykedek még de a francia is nagyon jó lenne.
2016. febr. 27. 22:02
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Azt mondták most 270 fölött vesznek fel. Nekünk azt mondták a tanárok,hogy keveset mesélt magáról,nagyon titokzatos és megkérdezték miért mindig az iskoláról beszél,pedig mesélt a húgáról,sportról,színházról,versenyekről,zeneírásról,videojátékokrólit kellett volna még? Nem mindenki olyan gyerek,h azonnal megnyílik fiú létére vadidegeneknek egy stresszhelyzetben,mikor otthon sem olyan! A jelenlegi osztálya központja,mindenki szereti,dok barátja van,jó a humora,stb.Ha már behívták,akkir annyira rossz nem lehet,angol versenyekre jár,pedig heti 3 órában tanulja,4. lett az írásbeli angol komplex versenyen.Azt mondták a szóbelin,h látszik,h a videókból tanult meg angolul!Nem mindegy,ha legyőzi a kéttanosokat? Sok gyereknél jobban tud és magától tanulta a nyelvet! Ezek után szerintetek milyen pontra számíthat? Mindenre tudott válaszolni,kivéve a 3 negatív tulajdonságára nem,h miért azt mondta,azt hitte nem szabad rosszat mondani semmiről,így azt mondta,h a barátai nem mondanak róla rosszat,úgy fogadják el,ahogy van. Angolból a koncertet húzta,tudott róla beszélni,sokmindent kérdeztek. Az óriáskerék és a Vár is szóba került,nevettek is azon,h kultúrális helyekre szokott járni a narátaival,de én a zátszó miatt úgy érzem kevés volt! Kiket keresnek a Madáchba?Mit kellett volna máshogy? Mennyi pontot kaphat?Első helyen jelöltük s 3-as 6-os,8-as (nyelvi) tagozatot! Van esély,vagy felejtős? köszi
2016. febr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Bocs a sok elírásért,de telóról nem könnyű! Szóval mi a pontozás alapja? Mi negatívum,miért vonnak pontot? Szeretnénk a Madáchot,de így elég nehéz kitalálni kit keresnek!
2016. febr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi alapján pontoznak.

Én is rengeteg mindent mondtam magamról anno, hogy filmeket készítek, hogy ez érdekel, nem tudom, hogy adtak ilyen kevés pontot.

Egyébként, ha már így "leszólják" a gyereket, nem tudom, miért akarjátok még mindig a Madáchot ennyire. Én a szóbeli után változtattam is, az sem volt túl szimpatikus, hogy olyan "ravatal-hangulat" volt a szóbeli előtt.

2016. febr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon szimpatikus volt az iskola, a tanárok is kedvesek voltak csak félek hogy elrontottam a szóbelit de azért annyira nem ronthattam el hogy 270 pontom ne legyen meg. Melyik tagozatra ennyi a ponthatár ? Főleg a franciára szeretnék menni azt írom be elsőnek , másodiknak az 5évfolyamos haladó angolt és harmadiknak pedig a német 5 évfolyamosat. 4 évesre nem szeretnék menni de oda vesznek fel a legtőbb gyereket. Van rá esély hogy az 5 évfolyamosra bekerüljek?
2016. febr. 28. 14:26
 7/9 anonim ***** válasza:

Az ideiglenes rangsor után, az előző éves statisztikák alapján több információt lehet majd mondani. Meg persze a pontos szóbelis pontok után ;)

De szerintem minden esélyed megvan arra, hogy bekerülj.

2016. febr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezőnek! Hány pontos lett a központid?
2016. febr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) 79 pontos lett , 48 magyar és 31 matek .
2016. febr. 29. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!