Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti mentek hétfőn iskolába?

Ti mentek hétfőn iskolába?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy Facebookon 27 ezren jelezték, hogy nem mennek, ez mennyire sok? Egyébként hányan járnak iskolába Magyarországon? És ha valaki megírja, hogy ő megy -e írja meg azt is, hogy hányadikos!

2016. febr. 27. 20:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Dehogy megyek! Hosszú hétvége mond valamit??? LE A TANULÁSSAL!
2016. febr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én megyek, egyetemen másodéves


Szerintem milliós nagyságrendben vannak a tanulók, de minimum több százezer

2016. febr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én igen.Egyrészt azért,mert írunk és nem akarok később pótolgatni.Meg azért is,mert most vagyok 12-es úgyhogy inkább megyek suliba,mert ha megbeszélünk egy tételt,vagy egy dolgozatot,akkor azért jobb azt az órán hallani.

Ráadásul fogok még úgyis sokat hiányozni (verseny,nyelvvizsga stb)

2016. febr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szerintem én is megyek. Feleslegesnek tartom, hogy hiányozzak, amikor nem vagyok beteg. Amúgy én 9. vagyok.
2016. febr. 27. 20:54
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Én nem megyek, de ez attól is függ, hogy hányan mennek az osztályodból. A miénkből pl. csak 6-7 ember így nem nagyon lesz új anyag.
2016. febr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
12.-es vagyok és megyek. Nekem is az a fő ok, hogy ez a végzős évem. Már nem oszt nem szoroz számomra ez az egész szenvedés a klikkel, napi tesivel stb. 2 hónap és érettségi, az azért fontosabb (számomra legalábbis).
2016. febr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy van valami szabályozás (nem tudom, hogy ez központi szabályozás vagy csak bizonyos iskolákban van így), de ha az osztály min. 20 %-a nincs jelen akkor pótolni kell az órát egy másik alkalommal.


Amúgy egyetemistákat amennyire tudom nem érinti a dolog, mert az előadások nem kötelezők a gyakorlatok 35%-ról meg lehet hiányozni igazolás nélkül (meg hát ugye nem tankötelesek, szóval senkit se érdekel ha nem mennek be, de egyetemeken nincs is ilyen problémázások mint az ált/középsulikban). Általános iskolás kb. 750 ezer van, középiskolás meg 500 ezer körül van

2016. febr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
tudom, hogy egyetemen nincs ilyen, meg sokan alapból nem jönnek be, csak írta a kérdező, hogy írjuk le hanyadikosok vagyunk
2016. febr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Bemegyek, mert ennyivel érettségi előtt nem lehet emiatt kihagyni ennyi fontos órát. Márpedig hétfőn pont azok vannak.
2016. febr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem megyek, de ennek legfőbb oka inkább az, hogy a tanáraim háromnegyede szóbeliztet, így tesire, rajzra és etikára mennék be lényegében.

11.-es vagyok

2016. febr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!