Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti mentek hétfőn iskolába?

Ti mentek hétfőn iskolába?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy Facebookon 27 ezren jelezték, hogy nem mennek, ez mennyire sok? Egyébként hányan járnak iskolába Magyarországon? És ha valaki megírja, hogy ő megy -e írja meg azt is, hogy hányadikos!

2016. febr. 27. 20:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

# 8

Jah, tudom, nem kötekedésnek írtam :) Csak előtte írtam hogy már végzős vagyok és nem számít nekem igazából így már ez az egész, mert úgyis szeptembertől egyetemen leszek ott meg nincsenek ilyen problémázások. De tényleg félre érhető lett kissé, bocsi, tényleg nem ellened szólt, hogy egyetemistaként válaszolsz.

2016. febr. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
31%

Nem megyek. Az osztályomból szinte senki sem megy be.

11. osztály

2016. febr. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Trafó1 ***** válasza:
100%

Az én fiaim mennek.

A tanárok tüntessenek ha akarnak, nem mindenben értek velük egyet.

2016. febr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#7-es nekünk azt mondták ha az osztály 50%-a hiányzik akkor a tanár nem köteles órát tartani, a 20% azért hülyeség mert pl a m osztályunk 11 fős, az azt jelentené 3 hiányzó miatt már meg kéne tartani pluszban ami lássuk be, szemétség.

Én megyek ,anya szerint hülyeség, csak attól félek hogy szombaton bepótoltatják és ezzel azokat s***atják meg akik hétfőn is tisztességesen bent voltak mert ők a semmiért kapnak büntetést.

2016. febr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
11-es vagyok, és megyek.
2016. febr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

# 14

Ha 11-en vagytok akkor ott felkerekítve 3 ember teszi a 20%-ot, vagyis ha a 11-ből 3-nál kevesebb vannak órán akkor kéne pótolni, nem pedig ha 3 ember hiányzik. Így nem hülyeség, csak elszámoltad.

Amúgy nálunk meg még pár környékbeli iskolában ez a szabály, mert ha nincs az osztály min. 20%-a ott értelmetlen órát tartani (meg ekkora hiányzásnál nyilván komolyabb oka is van). És függetlenül attól, hogy a tanárnak van-e kedve még annak a pár embernek megtartani az órát vagy sem kötelező pótolni.

2016. febr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!