Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az ELTE gyógypedagógia...

Milyen az ELTE gyógypedagógia szakja?

Figyelt kérdés
Mesélnétek róla? Lehetőségek, tanárok, kötelezettségek, hangulat, nehézség...stb . Egyébként a pszichopedagógia szakkal szemezgetek.

2016. febr. 29. 14:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és kb hány pont kell, hogy felvegyenek?
2016. febr. 29. 14:45
 2/5 anonim válasza:

Nekem a nővérem jár oda.

A ponthatár 400 körül szokott lenni, de erre felvi.hu-n rákereshetsz. :)

Sok szakirány van, de csak azoknak ajánlott, akik tényleg elkötelezetten tudják végezni ezt a munkát. A tanárok nagyrészt jó fejek. Amiket a tesóm mesél az alapján az anatómia rész az egyik legnehezebb. :)

Tanulni itt is kell, mint ahogy máshol is, de ha tényleg ezt szeretnéd és örömmel tanulod akkor nem lehet probléma. :)

2016. febr. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :)
2016. márc. 2. 23:00
 4/5 anonim ***** válasza:

A hangulat király lesz, nem láttam még boldogtalan bárczist a vizsgaidőszakon kívül. :D Egy két tárgyuk húzós, úgy tudom (az anatómiáról hallottam én is, meg idén a pszichológiával megszívatták az elsőéveseket), de ilyen szerintem mindenhol van.

A hangulathoz még annyit, hogy (nem tudom neked pozitívum vagy negatívum), de a gyógypedagógia elég jó kapcsolatot ápol a TTK Matematika szakterülettel, szóval ha szereted a jó fej, vidám (és gyakran meglehetősen pihent) emberek társaságát, akkor van lehetőséged szocializálódni. :D

2016. márc. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, én elsőéves vagyok a Bárczin, és csak csupa jót tudok róla mondani :) A ponthatár tavaly 393 volt. Rengeteg lehetőséget nyújt a suli minden területen, van diákújság, diákok által vezetett drámakör, stb. A tanárok nagy része jó fej és jó előadó. Az anatómia és első félévben a pszichológia húzós, a vizsgaidőszak halálos, de év közben is azért kell tanulni (kéne...). Vannak fantasztikus tanárok, például Zászkaliczky dékán úr és Bánfalvy tanár úr. Érdemes a tanárokat lecsekkolni markmyprofessor-on. A hangulat pedig nagyon jó, mindenki nyitott, kedves, befogadó, sokszínű, szerintem iszonyat jó suli, én nagyon örülök, hogy ide járhatok :)
2016. márc. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!