Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Be tudnék így kerülni a...

Be tudnék így kerülni a Szombathelyi művészeti iskolába?

Figyelt kérdés
Jelenleg nyolcadikas vagyok, és idén nem jelentkeztem, de most elképzelhető, hogy körülbelül jövő félévtől Szombathelyre költözünk, ami ugye iskolaváltással is jár. Én egyrészt egy nagyon személyes dolog miatt ragaszkodnék ehhez az iskolához, másrészt logikusan is jó döntésnek ítélném meg. Az érdekelne először is, hogy van-e lehetőségem valahogy abban az intézményben tanulni?(a zenei oldala érdekelne). Egyébként hatodik éve zongorázom, nemrég komolyabban elkezdtem érdeklődni a komoly zene fele, így most zenei tanulmányaimra is nagyobb hangsúlyt fektetek. Érdekelnének még ottani tapasztalatok, vélemények is. S végül egy- remélhetőleg szükségtelen- dolgot megjegyeznék(hátha számít): az énekléssel gondjaim vannak.
2016. márc. 1. 21:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!