Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a szombathel...

Mi a véleményetek a szombathelyi művészeti szakközépiskola képzős részéről? Nagyon nehéz bekerülni? Sok az elvárás? Tényleg igaz, hogy nagyon jó a kapcsolat a gyerekek és tanárjaik között?

Figyelt kérdés
Az az álmom,hogy a rajzzal foglalkozhassak,ezért szeretnék a művészetibe menni:) De előbb gondoltam,megkérdezem a véleményeteket:))

#iskola #művészet #Szombathely #képzőművészet #szakközépiskolák és gimnáziumok
2015. okt. 27. 13:43
 1/3 anonim válasza:
Már nagyon régen volt, de egyáltalán nem találtam nehéznek a bekerülést, az elvárás elsőre nagynak tűnik, de aztán hozzászoksz és, ha okosan állsz a dolgokhoz, rengetget fejlődhetsz. A tanárok segítőkészek és rengeteget tudnak, jófejek. :) próbáld meg!
2016. febr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Engem a zenei szakképzés érdekelne,oda nehéz bekerülni?
2016. aug. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Utolsó válaszoló, remélem, aktuális. :)

Mivel kevés a jelentkező, ezért nem olyan durva a szűrés, a zenei tagozatra jóval könnyebb bejutni, mint a képzőre. Szolfézsból lehetőleg ne légy síkhülye. :D

Van előfelvételi, meg rendes is, az előfelvételin, ha jól emlékszem, csak írásbeli van, a rendesen már írásbeli is és szóbeli is. Legalábbis azt hiszem. Hangszerből abszolút tanártól függ a dolog, de úgy általánosságban mondhatom, hogy tényleg nem nehéz bekerülni, már csak a kevés jelentkező miatt sem... :( Viszont ha már ott vagy, kösd fel a gatyád, mert nem nézik jó szemmel a lazsálást. Elvégre azért vagy ott, hogy tanulj, okosodj, fejlődj. A közismereti tantárgyból szerzett jegyeidet nemigen nézik, a központi írásbeli sem számít túlságosan.

A közösség baromi jó, csak sajnos könnyű ott elzülleni, szóval vigyáznia kell az embernek, különben bedarálják. Nagyon kicsi a suli, kb mindenki ismer mindenkit, de ez inkább jó dolog, mint rossz. A tanárok jó fejek, aranyosak, általában véve jó a kapcsolat a diákok és a tanárok között. Van egy-két közismereti tanár, aki rendesen követel, gyakran túlságosan is (hiszen itt nem a közismeret a legfontosabb ág ugyebár), de azért nem vészes. Én bátran ajánlom, legalább próbáld meg. :)

2017. júl. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!