Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most felvételiztem a Jaschik...

Most felvételiztem a Jaschik Álmos művészetibe. Felvesznek? (Tobbi lennt)

Figyelt kérdés
Most felvételiztem a Jaschikba a rajzaim tényleg jók lettek meg minden, de 3as tanulo vagyok (keves 4essel) es a felvételim is 42 pontos lett összesen. Szerintetek így felvehetnek?

2016. márc. 2. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha kijött az ideiglenes több információt tudok mondani.

A szakfelvételi (vagy nem tudom hogy mondják, amikor megnézték a rajzaidat meg rajzolnod kellett) hogy ment?

2016. márc. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az szerintem jo lett. Csak nem tudom, hogy a jegyeim..
2016. márc. 3. 14:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia , ha tényleg jók a rajzaid akkor nagyon sok esély van rá. Nézd meg erősebb gimnáziumoknál hogy a rajz , ének ilyesmi tagozatra sokkal alacsonyabb pontszám kell mivel a képességeket is nézik. Pl a Városmajornál az ének szakra 50%os eredmény a többire pedig 75-80% kellett , a Rákócziban pedig legalább 60 pontos felvételi kellett maximum hozott pontokkal ahhoz hogy behívjanak , barátnőmet mégis behívták a rajz tagozatra 53 ponttal ( 30 fős osztály és 50 gyereket szóbeliztetnek szóval valószínű hogy fel van véve)
2016. márc. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia :)

Ne aggódj, biztosan van esélyed.

Ha meg nem sikerül akkor sem keseredj el.Ha mindenképp ide szeretnél jönni akkor ajánlom a pótfelvételit :)

Elsősorban a rajz tudást nézik bárki bármit mond :)

2016. márc. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:)
2016. márc. 8. 07:41
 6/8 A kérdező kommentje:
Felvettek minden szakra amit megjeloltem:)
2016. márc. 13. 10:50
 7/8 A kérdező kommentje:
Illetve grafikan vagyok egyedul hatrebb ott 75. De azt gondoktam, hogy a sok ember a kiskepzobe megy es talan akkor grafikara is lehet eselyem?
2016. márc. 13. 10:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen szak mellett döntöttél végül? :)
2016. aug. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!