Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek bekerülhetek a...

Szerintetek bekerülhetek a Hunfalvyba?

Figyelt kérdés

Központim 46 pont lett, atlagom 4.2

A szobelin eleg jol teljesitettem.

Kiirtak az ideiglenes felvettek listajat. 130 ponttol vesznek fel, nekem 129 pontom lett, nem vettek fel. Többen is mondták, hogy tuti bekerülök,mert annyian m ég kiesnek, stb.

Szerintetek van esélyem?



2016. márc. 2. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogyha a 130 pont azt jelenti, hogy az alatt szóba se állnak veled, akkor nincs, ha viszont ez csak azt jelenti, hogy az utolsó embernek ennyi a pontja, akkor még lehet esélyed.
2016. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Iskolánkba való bejutás minimális pontszáma minden tagozaton 130 pont. A 130 pont feletti (piros vonal feletti) a rangsorolt tanulók mindegyikének van esélye a Hunfalvy azon tagozatára bekerülni, amely rangsorában feltüntettük."

Te a piros vonal alatt vagy sajnos :( Hiába teljesítettél "elég jól" a szóbelin, a ponthatárt nem érted el, így mostmár biztosan nem kerülsz be a Hunfalvyba.

2016. márc. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ha pl "üresedés" lesz, és lesz még nekem hely, akkor sem?
2016. márc. 2. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, mivel nem érted el a ponthatárt. Ott van a neved mellett, hogy nem. Annyian nem fognak semmiképpen sem kiesni előtted, hogy bekerülj, ezért állapítottak meg egy minimál ponthatárt.

Sajnálom :(

2016. márc. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Legalább megpróbáltam...

2016. márc. 3. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!