Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valami jó középiskola Pécsett?

Neked Csak Garage kérdése:

Valami jó középiskola Pécsett?

Figyelt kérdés
Radnóti, Kero, Deák, 508? Melyiket ajánlanátok? Miért, vagy miért nem? Valami más jó sulikat tudtok még? Milyen(ek) ott a társaság, tanárok,oktatás?

2016. márc. 3. 13:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
Babits. Nagyon jó iskola! :) Van egy pár katasztrofális tanár de azok is jók.
2016. márc. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a Széchenyi Gimmit ajánlom! Klassz hely, szép, szellős az épület, a tanári kar is elég jó. Frankó helyen is van, a Király utcában, rögtön a közelben van jó pár pékség, de a suliban is van büfé. Italautomata és kávéautomata is van :) Igaz én öt éve jártam oda, de nagyon jó hely volt, imádtam! A diákok is normálisak voltak :) A könyvtáros is rendesen, mindenben segített. Szekrényünk is volt, nem kellett hazacipelni a könyveket ;) Az oktatás meg nagyon jó volt, a legtöbb tanár nagyon jól tanít. Mikor gólya voltam nem kérdezték előtte milyen tanuló voltam, az számított, hogy tanuljam meg az anyagot, amit leadtak. Árkádtól egy köpésre van, a buszpályaudvar sincs olyan messze :)Tudnék még áradozni bőven, ha kérdésed van írj privit :)
2016. márc. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Gimnáziumba nem igazán szeretnék menni, maximum a Deákba, de azért köszönöm szépen a tippeket!:) A fent említett szakközépiskolákról is tudnátok pár szót írni?:)
2016. márc. 3. 14:39
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezek közül a Kereskedelmiben a legjobb a szakmai oktatás, utána pedig a Radnótiban :) Az 508 eléggé gyenge, a Deák pedig ugye gimi, ami teljesen más tészta. Giminek elég gyenge, kevésbé színvonalas az oktatás.
2016. márc. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Pont, hogy a gimnáziumnak erősebb az oktatása, nehéz, és ezért nem nagyon szándékozok menni, csak a Deákba, mert az álmaim iskolája, de földrajzból 2-es vagyok (3,1-es átlaggal!!!!), és így nem fognak felvenni, plusz van még 6.osztályi nevelőtestületi figyelmeztetőm. Meg anya is inkább szakközép-párti, úgyhogy inkább akkor elmegyek valami jó szakközépiskolába. Első sorban a Radnótiba szeretnék menni ügyviteli titkárnak, ha az nem sikerül akkor az Európa Üzletibe kisgyermekgondozónak vagy közgazdásznak, ha az sem jön össze, akkor a Kero-ba vagy az 508-ba megyek, de inkább a Kero-ba.

Kicsit ráérek, de azért gondolkodok. 7.o.-s vagyok.

2016. márc. 4. 07:17
 6/11 anonim ***** válasza:
38%

A Radnóti még csak elmegy kategóriás iskola.

Keró csupa igénytelen gyerek és szar tanárok. Mindegy hány pontod van,vagy milyen az átlagod,oda tuti felvesznek.

Igénytelenek a mosdók is,a tanárok nem tanítanak igazán és az egész kb egy trágya ha tanulni akarsz,nem bejárni.

Deák az nem rossz,anno én is gondolkodtam rajta. Gimnázium szempontból valóban gyenge,de azt mondtad az neked nem számít.

Egyébként senkit nem érdekel a felvételinél mit kaptál 6.-ba,nekem több mint 15 szaktanári meg osztályfőnöki figyelmeztetésem volt 8.-ba,és a nagy lajosba úgy is fel akartak venni. Pedig az egy erős iskola.

508 egyenesen katasztrófa.

Legjobb barátom ment oda,szidja mint a bokrot.

Szar tanárok,nem tanítanak csupa csoki gyerekek vannak meg olyanok akiknek a nyolc általános is kegyelemből sikerült...

Én Széchenyis vagyok,idén kezdtem,nem fogok hazudni,nekem nem tetszik.

Nem olyan erős,de azért követelnek rendesen.

Ha gyenge gimi kell,akkor a régi TÁSI,ami most a Széchenyi másik telephelye az szerintem pont megfelelne neked.

Pécsen a leggyengébb.

Ha kérdésed van,írj privátot,szinte az összes sulival képbe vagyok :)

2016. márc. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A TÁSI-ba a világért se mennék. Tiszta szívemből utálom a testnevelést, rengeteget mondom, hogy rosszul vagyok vagy hogy nincs itt a felszerelésem, csak hogy ne kelljen tesiznem.

Amúgy kérlek írj nekem privátba, mert én nem tudok neked írni.

2016. márc. 4. 15:22
 8/11 anonim válasza:
Én a TÁSIba járok 9. éve, és egy jó iskola! Ha általános tagozatra jönnél, nem olyan kemény, én is általánoson vagyok!
2016. márc. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sportiskolákat hanyagolom, utálom a testnevelést!

A Deákba szeretnék menni nagyon, de félévkor kettes voltam földrajzból.:( És elvileg a hetedik osztály félév is számít:+

2016. márc. 4. 21:16
 10/11 anonim ***** válasza:

Javítanék:

"A felvételi döntésnél figyelembe vesszük a tanulók 7. osztályos ÉV VÉGI és 8. osztályos FÉLÉVI osztályzatait magyar irodalomból, nyelvtanból, történelemből, idegen nyelvből és matematikából."


Ergó 1.) a földrajzot nem nézik :) 2.) 7. év végéig még javíthatsz pár jegyet, még van idő :) Csak az év vége számít, nyolcadikban a félévi.

2016. márc. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!