Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen esetben hogy működne az...

Ilyen esetben hogy működne az átjelentkezés másik középiskolába?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy hatosztályos gimnáziumban vagyok nyolcadikas. Jövőre (tehát 9. után) lehet, hogy elköltözünk egy nagyobb városba, és az iskolaváltással én legszívesebben egy művészeti szakközépiskolát választanék. Mivel ez más jellegű képzés, újra kéne járnom a kilencediket, ha felvesznek, vagy ott 10-es lennék? Egyáltalán lehetséges így jelentkezni?

2016. márc. 2. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem különbözeti vizsgát kéne tenned. De azért ez nem 100%, nézz utána, talán ez a kulcsszó segít.
2016. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! Mindenképp hasznos volt :)
2016. márc. 2. 22:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy baratnom epp most ment at egy gimi altanos tagozatarol muveszeti szakkozepbe. 10.es volt,most viszont 9.osztalyba jar. Tehat szerintem neked is ujra kell jarnod(vagy kulonbozeti vizsgat teszel).
2016. márc. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!