Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hallottam, hogy a Boronkay a...

Hallottam, hogy a Boronkay a legjobb suli Vácon. Vácon még melyik suli ilyen jó?

Figyelt kérdés
Budapestről járnék be 2 év múlva de melyik még jó suli Vácon?

2016. márc. 3. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
23%

Ha Budapestről járnál be, miért nem onnan választasz iskolát? :)

Vácon még a Madách Imre Gimnázium a színvonalasabb, esetleg a Piarista, de azt annyira nem ajánlom.

2016. márc. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A Géza Királyról hallottál valamit?:))
2016. márc. 3. 20:41
 3/10 anonim válasza:
74%
Tesóm a Közgázba jár (I.Géza király Közgazdasági iskola). Nagyon jó suli, azért elég sokat kell tanulnia de én azt is ajánlanám.
2016. márc. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:))
2016. márc. 4. 20:31
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
A Madách pont, hogy nem színvonalas, egyre lejjebb csúszik. A Piarista még jó, illetve a Közgáz se olyan rossz, de a Boronkayban kell a legtöbbet tanulni.
2016. ápr. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
80%
Bocsi hogy csak így idefurakszom. De a Piarról Vácon tudtok nekem véleményt mondani?
2016. máj. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A Boronkay kétség kívül a legjobb iskola, a Madách jó volt egy ideje, de csúszik egyre lejjebb. A piarista erős iskola, nagy elvárásokkal, de ott szivatják a gyereket.

A Bernáth egy katasztrófa, könnyű bejutni, de kb nulla az oktatás.

Aki kétkezi munkát szereti, az menjen a Király Endrébe, jó iskola, akármit mondanak, de itt a szakközépiskolára gondolok. A szakmunkás része egy gyűjtő, messziről kerülni.

A mezőgazdaságit messziről kerülni szintúgy.

A közgáz pedig jó, nem nehéz bejutni (3,5 voltam általánosban) de bent maradni nehéz ha nem tanultál általánosban (saját tapasztalat) a tanárok normálisak, nem a legjobbak de nem is rosszak, de aki itt nem bukik meg vagy kettes az érettségit is jól ír :D

2016. jún. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
69%
Boronkay, Madach, Piar a legjobb
2017. jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
CSAK A BORKNKAY!!!4!
2017. ápr. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Csak a Boro! :D
2017. nov. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!