Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek hany pontot kell...

Szerintetek hany pontot kell elernem a szobelin?

Figyelt kérdés

80 pontos irasbeli max hozott pont(60).

Szerintetek hany pontos szobelit kellett h irjak h biztos felvegyenek a szent istvanba? Jah es aki ezt olvassa es a szent istvanba szeretne menni az kikommentelhetne h neki eddig hany pontja lett:) elore is koszi:)



2016. márc. 4. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%

1. megnézed mennyi a ponthatár

2. onnantól már egyszerű számítás adja a kérdésre a választ.

Mi a probléma?

2016. márc. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De nincs kiirva a ponthatar...
2016. márc. 4. 21:26
 3/12 anonim ***** válasza:
31%

Akkor előző évek ponthatárait kell alapul venni. Matekból nem lehetsz túl erős, gondolom statisztikáról még nem hallottál. (Kérlek, ha tényleg nem, akkor legalább ne reklámozd...)

Mielőtt azt mondanád, hogy nincsennek meg az előző félévek pontjai sem, javaslom érdeklődj, mert bizonyára ki lehet deríteni, ha már ennyire izgat a probléma.

És amúgy mi a fenének lettem lepontozva? Mert tudatlan vagy?!

2016. márc. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
87%

Kedves Kitti!


Az iskola honlapján [link] , a 2014-03-10.-i bejegyzésnél megtalálod a tavalyi ideiglenes rangsor pontszámait (6. és 4. osztályost is.)

Szép napot!

2016. márc. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#3 Nem azért lettél lepontozva, mert a kérdező tudatlan, hanem mert te bunkó vagy. Kérdezett valamit normális stílusban, szerintem te is meg tudod tenni azt, hogy hasonlóan válaszolj. Vagy a „szociális készség” tantárgy nem megy?


Kérdező: Hajrá! Nem igazán tudom már a szóbeli pontszámokat, régen voltam, de biztos úgy van, ahogy a #4-es válaszoló írja. Ezek eddig nagyon jó eredmények, szerintem esélyes vagy a bejutásra. :)


(egy istvános diák)

2016. márc. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5: Nem értem mi a problémád, nyílvánvalóan szövegértési problémáid vannak, mivel válaszomat értelmezni sem tudod. Nem én vagyok a bunkó, hanem megpróbáltam leírni, mit kell csinálni. Aki arra képtelen, és a fáradságot sem veszi, h. korábbi pontszámoknak utánanézzen, az vessen magára. Megadtam az iránymutatást, h. mit kell csinálni. Ellenben a te válszod tökéletesen haszontalan, látjuk hogy csak kötekedni akarsz, hiszen érdemleges információval nem szollgáltál.
2016. márc. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem akartam kifejezetten kötekedni, bocsánat, ha így jött le... Én csak azt gondolom, hogy egy ismeretlen ember képességeit nem kéne becsmérelni, csak azért, mert nem végzett teljes körű és mindenre kiterjedő kutatást.
2016. márc. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat:)
2016. márc. 6. 14:48
 9/12 anonim ***** válasza:
#7-nek: Nem kell teljes körű és mindenre kiterjedő kutatást végezni, pusztán szorozni kell tudni meg összeadni...
2016. márc. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A számítás egyáltalán nem magától értetődő. A 4-es hsz által megadott linkre kattintva azt találod, hogy a tavalyi 4 észfolyamos osztály 1. helyezettjének 199 pontja volt. Amiből az következik, hogy mevgáltozott a pontszámítási metodika, idén ugyanis 400 pont a keret, már a szóbeli előtti pontok is 200-300 között mozognak, vagyis azokból a pontszámokból lehetetlen az ideiekre következtetni.
2016. márc. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!