Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha sporttagozatos gimnáziumba...

Ha sporttagozatos gimnáziumba járok, muszáj egyesületben sportolnom?

Figyelt kérdés

Amikor felvettek a suliba, nem volt szó ilyenről, és ez amúgy is a 0. év, nyelvi előkészítő osztály. Most meg letámadott az egyik tesitanár, hogy beszervez valami hülyeségre, heti egy nap, el kell mennem segíteni egy protcsarnokba pakolni, és ő majd így nagylelkűen igazolja hogy sportolok így nem lesz belőle baj. Mert a törvény szerint ha nem sportolok egyesületbe akkor nem járhatnék ebbe a suliba. És ez szerintem hülyeség, a másik meg az hogy így is hülyére tanulom magam, mert angolból is meg németből is vizsgázok év végén, nem szeretnék még minden héten hiányozni is egy napot mert teljesen lemaradok. Nem tudom ilyenkor mi van, és hogy hol nézhetnék utána, hogy hogy van ez a törvény. Valaki tudna segíteni?

15/F


2016. márc. 5. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Elvileg a jelentkezésedhez le kellett adnod egy sportlapot, nem?

Ott egyesületi pecsét kell.

Szóval igen, csak egyesületi sportolók járhatnak sporttagozatra, olyanok, akik versenyszerűen csinálják.

2016. márc. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
En is ugy tudom h muszaj egyesuletben sportolnod, de 100%ig nem vagyok benne biztos.
2016. márc. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!