Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Móricz Zsigmond gimnáziumról...

Móricz Zsigmond gimnáziumról szeretnék érdeklődni? Tanárok, gyerekek stb.31. vagyok az ideiglenes rangsorban. Van esélyem bekerülni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 5. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tavalyi es tavalyelotti adatokbol itelve barmelyik tagozatra van eselyed. Nekem baratnom jar oda, o azt mondja, hogy tanulni kell. Ami pedig a kozosseget illeti, hallani pozitiv es negativ dolgokat is. En leginkabb negativ velemenyeket hallok. Ez all az elso helyen?
2016. márc. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Én is hallok jót is rosszat is 😉. Nem ez az elsô. A Szent László matek, de ott még nem tudom, hol állok. Második a Szent István matek, harmadik a Móricz...
2016. márc. 6. 17:23
 3/11 anonim válasza:
Biztosan felvesznek! :) 14 olyan tanuló van előtted a rangsorban, akik most mindkét osztály listáján szerepelnek, de csak az egyikbe fognak járni...
2016. márc. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,én is nézegettem :) Egyelőre Szent István matek és Móricz matek a rangsor...
2016. márc. 20. 14:43
 5/11 cupcake10 válasza:
Én 32. vagyok (a természettudományi osztályban). Többnyire jókat hallok róla van egy barátnőm aki oda jár és ő nagyon szereti. A tanárok kedvesek,de a tanulást is megkövetelik mint mindenhol itt is vannak kevésbé jó tanárok is. Mivel most volt egy igazgató váltás így iskola egyre színvonalasabb lesz. A közösség is úgy hallottam jó. Szerintem van esélyed bekerülni. A barátnőm osztályában is asszem 33-an vannak . (remélem tudtam kicsit segíteni) :)
2016. márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Hát akkor Te is nagyon esélyes vagy! Én jelenleg a 36. vagyok, de reménykedem... :)
2016. márc. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Felvettek,téged?
2016. ápr. 19. 22:51
 8/11 anonim válasza:
Igen (társadalomtudományi osztály)! :)
2016. ápr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ti is ezt a gimnáziumot választjátok? Mert biztos vagyok benne, hogy nektek is sikerült... :)
2016. ápr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen,matek :)
2016. ápr. 20. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!