Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet esélyem az ideiglenes...

Lehet esélyem az ideiglenes alapján?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először köszönöm hogy megnézed a kérdést!

DE Kossuthban 64-ik vagyok az ideiglenesen, 34-et vesznek fel.Fazekasban is 64-ik vagyok az ideiglenesen de csak 30(!)-at vesznek fel.(hogy hogy nem 34-et? hagynak a fellebezésre?)

Köszönöm előre is!



2016. márc. 5. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a Kossuthban bent leszel. Az uj szobelis rendszer miatt aki oda szeretne menni,beir akar minden szakot.

A Fazekas nagyon necces,ha szerencsed van,oda is bekerulhetsz. A Kossuthra viszont tobb eselyt latok. Egyebkent igen,hagynak helyet fellebezesre. Tavaly peldaul eleg erdekes helyzet allt elo,aminek koszonhetoen mi a meghirdetett 15 helyre 21en vagyunk(az osztaly masik felebe viszont pont 15-en jarnak).

2016. márc. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!Te Kossuthos vagy? A fellebezés hogy müködik?Ha nem vesznek fel akkor is felvesznek vagy ez hogy?

Előre isköszönöm a választ!

2016. márc. 6. 11:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsi,valoban nem volt eleg egyertelmu a valaszom,Fazekasos vagyok. Igen,be kell nyujtanod egy kerelmet,ami alapjan meg bekerulhetsz az erre fenntartott x helyre.
2016. márc. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Értem.Az fontos hogy hanyadik helyre írom be az iskolákat?

Egyik tanáromtól azt halottam hogy igen, masiktol pedig azt hozy nem (vagyis ha 3. helyre irok be egy iskolat de az elso kettobe nem vesznek fel akkor a pontok szamitanak es nem az hogy hova irtam be). Te melyik szakra jarsz?

2016. márc. 6. 14:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Melyik szakokon állsz így az ideiglenesben? :) Így többet mondhatunk az esélyeidről.

Egyébként az iskolák NEM látják, hogy hanyadik helyre írod be őket, ezt csak a Győri Felvételi Központ látja. HOgy valahogy mégis megszerzik, az hülyeség, és összeesküvés-elmélet :D Csakis úgy tudhatják meg, hanyadik helyre írod őket, hogyha elmondtad nekik a szóbelin, és ezt kijegyzetelték maguknak.

Ha 3. helyre írtál egy iskolát, és oda bejutnál, de az első 2 helyre nem, akkor automatikusan a 3. iskolába kerülsz. De ezt is Győr intézi :D

2016. márc. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A sorrendrol szolo dolgokat remekul osszefoglalta az 5os.

En spanyol kettanra jarok egyebkent.

2016. márc. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kossuthban a NYEK Fazekasban pedig a Reál osztály(az is NYEK).Milyen a Fazekasba járni?Milyenek a tanárok?
2016. márc. 6. 15:11
 8/8 anonim ***** válasza:

En nagyon szeretem! Az iskola legkore kellemes,jo fejek a diakok,es a tanarok tobbsege is normalis.

Akik engem tanitanak,mind embersegesek es kivaloan leadjak az anyagot. Oran meg szoktam erteni a dolgokat,itthon mar csak memorizalni kell.

Csak ajanlani tudom,bar a real szakrol nem tudok nyilatkozni.

Ha valami konkretabb dolog erdekel,irj nyugodtan,szivesen valaszolok.

2016. márc. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!