Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalataitok a BME Közlekedésmérnöki karáról?

Figyelt kérdés

2016. márc. 6. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a véleménye róla.


Egy dologra figyelj oda: ebben a témában nem létezik elfogulatlan vélemény.


Aki odajár, nyilván isteníteni fogja őket, aki nem oda jár, az meg úgy lehúzza, ahogy csak lehet (ez természetesen nem vonatkozik mindenkire, pl én sem húznék le egy másik egyetemet, csak mert nem ott tanulok).


BME-s ismerősömtől azt szoktam hallani, hogy jó, de kicsit nehéz.

2016. márc. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van pár KJK-s ismerosom, es egyiket se hallottam, hogy istenitette volna a kart, sot. En ugyan a gepeszkarra jartam, ugyhogy biztosra nem tudhatom, de az a hir jarta, hogy a kozlekkar meg a BME-n belul is a baratsagtalanabbak koze tartozik.
2016. márc. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik szakra mész. Járműmérnöki az borzalom.
2016. márc. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És miért barátságtalanabb? Én viszont a gépészről azt hallottam hogy szivatósab?!
2016. márc. 7. 18:50
 5/9 A kérdező kommentje:
*szivatósabb?!... Most végzős vagyok és nem tudok változtatni a jelentkezési sorrendemen és lehetséges-e az, hogy felvesznek első helyen a közlekedésmérnökire de én majd átszeretnék menni a gépészkarra ha az esetleg jobbnak tűnik? Vagy ez sok munkával jár és kell valami plusz vizsgát csinálni?
2016. márc. 7. 19:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát járműmérnökiről könnyebben tudnál átmenni gépészkarra. Közlekedésmérnököknek nem sok köze van a gépészethez.
2016. márc. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor a közlekedésmérnöki karról szinte nem is lehet átkeveredni a gépészkarra?
2016. márc. 10. 17:48
 8/9 anonim ***** válasza:
11%

Haver előbb kicsit olvass utána mit jelent az a szó, hogy kar és mit jelent az, hogy szak.

[link]

2016. márc. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
K
2016. márc. 12. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!