Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Berzsenyi angol-nemet tagozatr...

Berzsenyi angol-nemet tagozatra a 72. helyrol 2016-ban mennyi esely van bejutni, ha 167-en jelentkeztek?

Figyelt kérdés
Az elso helyen jelolt suliba sajna keves volt a pont, de ha ezt jelolom elso helynek - mivel ez most a 2. helyen jelolt - nagyobb-e az esely a bejutasra?

2016. márc. 7. 00:58
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hát ez az én bajom nekem is! :-( Gondolom nem választ valaki egy Szt. Istvánt egy Berzsenyi helyett, csak reménykedni tudok!
2016. márc. 9. 16:08
 12/16 anonim ***** válasza:
Madáchot nem jelölted?
2016. márc. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia, én biztos bejutó helyen vagyok az ideiglenes rangsorban a Berzsenyi nyelvi osztályában, a MIG ideiglenes rangsorában is benne vagyok az első 10-ben, ennek ellenére más suliba megyek.

Az általam választott gimnázium is benne van a HVG rangsorban, de a Berzsenyi után található, mégis azt választottam, eredetileg is az volt az előső helyen. Nem gondoltam meg magamat.

Így szerintem más is kieshet előled, nem csak az akit "jobb" helyre vettek fel.

Drukkolok!!!

2016. márc. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
84%

Az azért tény, hogy a Berzsenyit sokan jelölik a Madách és Eötvös eltt. Habár nem olyan erős, nagyon kihangsúlyozott (szerintem túlzottantúlzottan, de nem oda járok) a közössége, sokan választják végül ezt.

Meg persze azt is meg kell mondani, hogy nyelvi tagozatokhelyett gyakran választanak más tagozatokat. Például nekem vannak olyan osztálytársaim, akik jelölték a Madáchban és a Berzsenyiben is nyelvi tagozatot, mégis inkább az Apáczaiba jöttek humánra.

2016. márc. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Most már a sors dönt! :)
2016. márc. 29. 16:42
 16/16 Bogi11 ***** válasza:
Hogy döntött a sors végül? És hogy érzed magad?
2016. okt. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!