Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kereskedelem es marketing....

Kereskedelem es marketing. BCE vagy BGF (magyar vagy angol)?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van mar rengeteg ilyen kerdes, de meg tobb illetve aktualisabb velemeny erdekel.
2016. márc. 8. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
BCE
2016. márc. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem tök mindegy, hogy az alapképzést hol végzed, én angolul végezném el, és mellette még egy európai nyelvet szakmai nyelvvizsgával a terveim közé vennék


nem ker-marketingre járok, de ismerek olyat aki igen, és bizony nagyon könnyű elkényelmeskedni a 3,5 évet bármiféle piacon eladható tudás nélkül


sem a BCE sem a BGF nem kifejezetten kemény, a BME-ről hallottam, hogy a matekot nagyon komolyan veszik GTK-n is (szóval lehet a szigor a lusta ember előnyére válhat)

2016. márc. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és ha nem gond, hogy az angol képzés drágább, akkor tanuldd angolul :)
2016. márc. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy melyik egyetem, bár BCE-ről nagyon vegyeseket hallottam (olyanoktól, akik oda jártak), BGE-ről eddig csak jót. Ha pedig lehet választani, mindenképp angolul csináld, a jó nyelvtudás sokkal többet ér marketing területen, mint az, hogy honnan van a diplomád.
2016. márc. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Még mindig várok véleményeket.
2016. márc. 12. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!