Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kölcsey NYEK (angol-német),...

Kölcsey NYEK (angol-német), vagy Óbudai Árpád 4 éves angol -német?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az Árpád előrébb van a 100 legjobb suli listáján, viszont nagyon retronak tűnik, kérdezném, hogy melyik suliban lehet jobban megtanulni a németet, vagyis a 2. nyelvet, illetve hol jobb a közösség, programok, stb.?

2016. márc. 8. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
A Kölcseyről elég jókat hallottam , a programszervezés és a közösség nagyon jó. A franciaoktatás is ott a legjobb az angolt nem tudom hogy milyen de biztos jó az is hiszen nyelvi suli.
2016. márc. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!Az érdekel,h érdemes 1 évet a nyekre elvesztegetni,vagy az Àrpàdban 4 év alatt ugyanolyan szintte jutok? Nem franciàt jelöltem,hanem angol németet.
2016. márc. 13. 19:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Na melyik lett?
2016. máj. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!