Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi van akkor ha a megjelölt...

Mi van akkor ha a megjelölt sulik közül sehova sem vesznek fel?

Figyelt kérdés

Egy négyes tanuló vagyok és mindenhol hátul vagyok az ideiglenes rangsorba (201.-dik vagy 166.-dik) és nem jelöltem meg szerintem hozzám erősebb sulikat.

14/L



2016. márc. 8. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor azt hiszem az osztalyfonok es a szulo elkezdi keresni a helyeket azokban az iskolakban ahova nem jelentkezett egx osztalynyi tanulo se, ezek altalaban nem a legjobb iskolak .. Szakkozepiskola es szakiskolak.. Vagy akar fel is lebbezhettek a megjelolt iskolba , ha par ponttal vagy lemaradva akkor ez be is valhat!
2016. márc. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Több suli szokott pótfelvételit kiírni. Nem írtad, hogy merre keresel sulit. Bp-en a Körösi Csoma Sándor Gimi (3. ker) és teleki (14. ker) szokott, ha jól rémlik, de a neten mg megtalálod, pl tavaly kik nem tudtdák elsőre feltölteni a létszámot.
2016. márc. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat amúgy a Kispesti Deákot és az Újbudai Petőfit jelöltem meg
2016. márc. 8. 19:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy jelentkezz szki-ba -
2016. ápr. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szakközépbe nem olyan nehéz bejutni
2016. ápr. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már nem tudok megjelölni szakközép sulit kivéve ha nem vesznek fel sehova, de én az elején még gondolkoztam szakközépen, de nem tetszett egyik szakirány se, úgy meg nem akartam, hogy elvégzem, de nem is szeretem azt a szakmát, mert azért az is számít szerintem.
2016. ápr. 3. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!