Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Vörösmarty Mihály Gimnáziumb...

A Vörösmarty Mihály Gimnáziumban ( Érd) hányadik jelentkező volt a legutolsó az ideiglenes listán akit felvettek tavaly? Biológia, angol, általanos és töri szakon?

Figyelt kérdés

2016. márc. 8. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
végre valaki, aki (feltételezem) oda akar menni :D fejből csak az általánost tudom, 171. volt. 108,5 ponttal.
2016. márc. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
biológián 31., angolon 32., és történelmen pedig 27.
2016. márc. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
170., bocs xD
2016. márc. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! ☺ Ment a zöld kéz! Igen , oda szeretnék menni ha föl vesznek! Véleményeket tudnátok mondani róla?
2016. márc. 8. 21:37
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
általánoson hanyadik vagy? :) egyébként van több ismerősöm ott, ők jókat mondanak róla. bár egyszer magyarra bejött egy srác, aki elmondta, hogy van olyan tanáruk, aki (akár késve) bemegy órára (már ha bemegy), és telefont nyomkod...
2016. márc. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én gyűlöltem azt az iskolát, de mondjuk az összes többi gyerek akit ismerek, imádta, szóval az én véleményem valószínűleg nem mérvadó.

Ha bírod a versenyistállót és nem zavar néhány őskövület ("ha azt mondom, hogy az ég ződ akkor nekem van igazam, mer' én vagyok a felnőtt és a tanár") - bár lehet azok már kihaltak - akkor nem lesz gondod. Emelett elég lelketlen is, mert ekkora létszámnál jó ha a neved megjegyzik (persze ha zseni vagy, akár még meg is szerethetnek), inkább az a fontos, hogy minnél több értelmiségit legyártsanak, nem a lelkecskéd. Ja és a legtöbb gyerek kőgazdag családból jön. Persze valóban elég szép sikereket érnek el ott, és utána az életben, csak közben megy a cigi, pia, buli hányásig, energia italon és kávén élnek, idegosszeomlás is előfordul néhányszor - bármit a jó jegyért.

És igen, az rendszeres volt, hogx késett a tanár vagy elmaradtak az órák. Egyszer kb fél évig minden egyes óráról vagy 25 percet késett a tanárunk és még csak nem is szólt.

De persze én már 24 vagyok, lehet azóta változott.

2016. márc. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Általánoson 50.hely körül vagyok !
2016. márc. 8. 22:06
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket ☺ mondjuk én eddig azt hallottam hogy jó hát remélem azóta változott.
2016. márc. 8. 22:08
 9/11 anonim ***** válasza:
Az eredményeik jók és sikeresek az életben utána is, inkább érzelmi szempontból nincsenek a toppon, de hát vannak akik szerint ma ez a normális, elvégre nem nyavajogni kell. Irdatlan mennyiségű tök felesleges anyagot kell bemagolni (még rajzból is - bár persze arra mindenki tojik, vannak fontosabb tárgyaik is), de ez meg mondjuk a magyar oktatás hibája, nem az iskoláé.
2016. márc. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Előkészítőn volt szerencsém 2 tanárhoz, akik egyébként szerintem elég jók voltak. Amikor anya ment megnézni a pocsék felvételimet (53p), akkor az előkészítős magyartanárommal beszélt, aki megjegyezte a nevemet, és azt mondta anyának, hogy szeretné, ha bekerülnék, mert jó vagyok nyelvtanból... Szóval igen, ha jó vagy, akkor megjegyeznek. :D

A negatív vélemény is számít, az egyik magyar (gondoltátok volna?) videós odajárt, és ő is rosszakat mondott róla. Vannak olyanok, akik nekem például antipatikusak, majd meglátjuk. Szerintem be sem kerülök, de majd lesz, ami lesz. 1-2-3-as voltam.

2016. márc. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!