Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Fóti ökümenikus iskola?

Milyen a Fóti ökümenikus iskola?

Figyelt kérdés
Mennyire erős és jó, milyen a közösség,stb...?
2016. márc. 9. 17:12
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Én oda jártam 8 évig, általánosban :)

Nagyon imádtam, a közösség szuper! Mivel nem óriási létszámúak az osztályok, ezért könnyebb tanulni, sőt barátokat is szerezni.

Gondolom a gimnázium része érdekel (?) ... nem a legerősebb gimi, csak egy sima gimnázium. Érettségit megadja, akár emelt szintet is bizonyos tárgyakból, ha tanulsz egyetemre bekerülhetsz innen. :)

Év közben rengeteg program szokott lenni, amik általában nagyon jók (pl most 25 éves, és tele van jubileumi programokkal, még öregdiákként is visszamegyek :) )

2016. márc. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A gyerekek kultúráltak :)

A tanárok nagyon jó fejek, jól tanítanak, vannak köztük szigorúbbak és kevésbé szigorúbbak is :)

(első vtam,csak ez lemaradt:D)

2016. márc. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
*ÖKUmenikus! ;)
2016. márc. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!