Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem értem?! (ideiglenes felv....

Nem értem?! (ideiglenes felv. Jegyzék) Aggódom!

Figyelt kérdés
A 39. vagyok a Teleki Blanka G.-ban. Viszont ugye többen vannak pl a 23. helyen, stb.. És így leszámoltam, 89. vagyok. Ilyenkor mi van? Melyiket fogják nézni? Vagy nem értem... Valaki elmagyarázná? :/

2016. márc. 9. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyilván nem fognak több embert felvenni csaknmert holtverseny van. Képzeld el, hogy bemész első nap és 60 osztálytársad van mondván, hogy döntetlen volt.

89. Vagy.


Holtversenynél lakcím vagy ilyesmi dönthet. Van ahol a felmenőket nézik, van ahol meg egyszerűen az lesz előnyben aki a szóbelin jobban teljesített. Ez gondolom fenn van a honlapon.


Hajrá!

2016. márc. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fhúú.. Köszönöm.. Ez már nem hangzik olyan jól...:(
2016. márc. 9. 18:44
 3/6 sziszko75 válasza:
Sziasztok. A lányom 52-ik a sorban van esély bekerülni? A Teleki Gimnáziumba.
2016. márc. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó! 52. ,de hogy? Hogy oda van írva, hogy 52., vagy úgy, hogy leszámoltátok, és úgy..?
2016. márc. 10. 14:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az elso valaszolonak 89 vagy! De nyugi:) rengetegen mentoovkent jeloltek a sulit mint peldaul en is:) szoval szerintem felvesznek:)
2016. márc. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó! :)
2016. márc. 11. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!