Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskolai hiányzást mennyi...

Iskolai hiányzást mennyi ideig lehet visszamenően igazolni?

Figyelt kérdés
Egyik héten nem mentem iskolába mert későn értem haza.Azt a napot az anyukám leigazolja csak most volt egy nagybobb betegségen és nem voltam iskolában másfél hete + az ünnep miatt jövő héten csak szerdán megyek suliba.Szóval az lenne a kérdésem hogy arra a napra való igazolást mennyi ideig adhatom oda,vagy egyáltalán van e ilyen időlimit amennyi idő alatt le kell adnom az igazolást?

2016. márc. 10. 22:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy a sulinkban moza napló van, nem tudom hogy ez számít e de azért hátha befolyásol valamit.
2016. márc. 10. 23:06
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne időlimit? Beadod a legközelebbi ofő órán oszt cső. Nem táppénzes papír ez hogy időre le kell adnod.
2016. márc. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
asszem 1 heted van rá, legalábbis nálunk így van
2016. márc. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor most melyik az igaz?
2016. márc. 10. 23:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom csak annak van egy hete aki már nincs betegállományban. Annyira csak nem köcsögök hogy a betegágyról valakit behívjanak hogy bevigye az igazolást. Ha pedig annyira sürgős nekik az egy szem szülői igazolás akkor csak eleresztenek egy telefont hogy beküldjed valakivel.
2016. márc. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen ,megnyugodtam hogy akkor még van időm és nem kell holnap ezért bemennem.(most is beteg vagyok)
2016. márc. 10. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!