Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bejutok a Berzsenyibe fizikára?

Bejutok a Berzsenyibe fizikára?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm 55. helyen áll, 158 ponttal. Nagyon szeretne fizikára kerülni. Még a nyelvit megjelölte, angol-németen 60 körül áll.

Nem tudom mennyi esélye van :/



2016. márc. 11. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok!kapàsból az első 20 kiesett,làttam a kódjukat Madach és Eötvösben a tuti bejutók között.Mi a németre vàrunk itt a 72.helyen, vagyis màr a 40.hely körül. Ha tuti bent van a fizikàn, vàlassza azt,hisz többet vesznek fel mint 12 fő!
2016. márc. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kb. 15-17 embert vesznek fel. És attól még, hogy ott az azonosítójuk a Madách, Eötvös, egyéb honlapokon, még nem jelenti azt, hogy mindenki odamegy inkább :/
2016. márc. 11. 17:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez így igaz,de nagy az esély,h a Berzsenyi csak tartalék azoknak a jó képességű gyerekeknek.Ezt igazolja az is,h sok sorrendcsere szokott lenni és az is,h 2 éve a 72.is bejutott a 12 fős osztàlyba. Szóval vagy-vagy.Ha engem felvennének egy hasonló jó iskolàba,én azt vàlasztanàm,nem pedig az 50. legjobb gimi listàjàn az alatta lévőt,hisz azért jelöltem meg és szóbeliztem ott,ha nem így lenne,megelêgedtem volna a sorban utâna lévő sulival,vagy nem?
2016. márc. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!