Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki vendéglátós szakképző...

Valaki vendéglátós szakképző iskolát tud mondani Budapesten? (érettségi után)

Figyelt kérdés
Érettségizek idén, és szakácsnak/pincérnek szeretnék tanulni. Budapesten melyik vendéglátós iskola az, amelyik tényleg jó képzést ad, és maga az egész iskola színvonala is jó(tanárok, diákok összességében, felszereltség, (szakmai)nyelvoktatás)? Fizetős is lehet, csak jó legyen.

2016. márc. 12. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a Gundelről tudok nyilatkozni. Oda ne menj. 5 év alatt bőven megtapasztaltam, hogy csak a neve menő. Az épület összeomlóban, sok a "gyökér" tanár, főleg a pincéreknél. Az egyetlen pozitívum az, hogy sok szünet van mindenféle versenyek és sulinapok miatt...
2016. márc. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Valaki még valamit esetleg?

2016. márc. 13. 13:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Igaz van az 1. hozzászólónak, mert én is jártam oda. Nagyon lecsúszott suli.


A másik a Gourmand, amit hallottam, mert egy volt osztálytársam jár oda, de a tanárok és az igazgatónő az borzalmas. Ezért fizetni is kell nagyon sokat. Állítólag havi 18 ezret.Legalábbis én nem tudnám megfizetni. Szinte alig tanítanak, viszont követelnek.

Sok az üres óra, mert elmaradnak órák, segítség az nincs.

Télen kabátba ültek, mert nem volt fűtés.

Nagyon gáz lehet ez a suli is.


Szerintem a Dobos az jó suli, és a Giorgioról is jót hallottam.

2016. ápr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még a VIK
2017. jún. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!