Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igaz, hogy duplázni csak egy...

Igaz, hogy duplázni csak egy kötelező és egy választott érettségi tárgyat lehet, vagy lehet két kötelezőt is?

Figyelt kérdés
Gyógypedagógiára jelentkeztem, ahol magyar kötelező felvételi tárgy és biosz VAGY angol. Ha bioszból nem érettségizem akkor a magyart és az angolt megduplázhatják? tudom, hogy úgy számítják ki, ahogy nekem a legkedvezőbb, de a matekom lehúzná, szóval úgyis duplázással jönnék ki jobban. tehát a kérdés az, hogy két kötelezőt is megduplázhatnak, vagy csak egy választottat és egy kötelezőt?

2016. márc. 21. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván megduplázhatják. Honnan szedted ezt a sületlenséget? És akinek két kötelező tárgy a felvételi tárgya, az mit csinál?
2016. márc. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A két felvételi tárgy számít.
2016. márc. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet két kötelezőt is (ha azok a felvételi tárgyaid)
2016. máj. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!