Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igaz, hogy az élelmiszeripari...

Igaz, hogy az élelmiszeripari szakra már nem kötelező bioszból vagy kémiából érettségizni?

Figyelt kérdés
A SZIE nyílt napján mondták, hogy akkor változott a szabály, de a neten nem találom sehol és nem is igazán szeretnék belőlük érettségizni. Pedig azt mondták hogy fent van a neten...

2016. febr. 4. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Kiváncsi vagyok, hogy hl kerested a neten, ha nem találtad meg...

Kis segítség, a többit megoldod, gondolom.

[link]

2016. febr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm, aki kertészmérnökire akar menni (ugyanaz a terület, agrár), és pár hete nézegettük a Felvit, hogy idéntől úgy volt megadva a követelmény, hogy: kémia v. biológia ÉS ... Pedig tavaly még szabadon lehetett kettőt választani több tárgyból. Na most az a vicc, hogy megint felnéztem a Felvire, és most úgy néz ki, megint szabadon lehet választani. Hihetetlen, hogy tudnak össze-vissza variálni a felvételi követelményekkel, pedig azért jó lenne, ha ezek stabil dolgok lennének, hiszen mindenki úgy próbál készülni az érettségiére.
2016. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget :) én a hírek között kerestem...


Hat igen én sem tudom, miért változtatják. Bár nekem előnyös, mert így más tárgyat is tudok választani a kettő helyett, olyat


amiből erősebb vagyok. :)

2016. febr. 5. 07:04
 4/4 anonim ***** válasza:
De kell
2019. jan. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!