Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Leövey...

Pekbianka kérdése:

Mi a véleményetek a Leövey Klára gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Nem akarom elkiabálni, de valószínű, hogy felvesznek termèszettudományi szakra. Sokan azt mondják, hogy elég gyenge, viszont szerintem egy erős gimi.Milyenek a tanárok és a közösség?

2016. márc. 23. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt, hogy gyenge gimnázium azért mondják, mert nem túl eredményes. Nem nagyon gyenge, de mondjuk Budapest 50. körül van, ami meg sem közelíti az országos top 100 listát.

Míg mondjuk egy középerős gimnázium is ott van a top 40-50 között (mondjuk Berzsenyi, Óbudai Árpád)...

A közösségről nagyon sok rosszat mondanak, én nem járok oda, csak megjegyeztem.

2016. márc. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. márc. 23. 19:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát, nem erős gimi, az biztos :) Közepes inkább.

Nekem barátnőm jár oda, ő szereti, bár elég keményen tanítják a kémiát, fizikát, de talán ez neked jó :) Természettudományos szak az egyik legjobb, nagyon jól felszerelt a labor, laborgyakorlatokat is kell végezni.

Amikor én ott voltam, azt tapasztaltam, hogy annyira nem jó a közösség, ergó senki sem jött oda hozzám beszélgetni, látszódtak a klikkesedések pl. ki a vezető egyéniség az osztályban, ki az aki inkább "stréber" stb., meg a csapatmunkás feladatnál sem működtek túl jól. Bár a barátnőm azt állítja, egész jó osztályközösségük van, de biztos ő tudja jobban, ő jár oda :)

Viszont az általános tantárgyakat nagyon lassan tanítják, kb. 10 perc, míg leadják a házit az óra végén stb.

2016. márc. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Felvettek végülis? :-)
2016. ápr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Közepes igazábol, bár a tanárok nagy része nagyon jól tanít, főleg a humán tárgyakat. A közösség pedig szerintem(én oda járok)elég jó, a nagyobbak tök nyitottak a kicsikre, segítenek, és maga az iskola elképesztően gyerekbarát. A kémia tényleg kicsit necces, de szerintem ennyi.
2016. ápr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a Leöveybe járok és imádom. Valóban nem a legerősebb iskola,közepes szintű.

Szerintem nagyon jó a közösség,én nagyon szeretem és jól érzem magam ebben az iskolában:)

Felvettek?

2016. ápr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!