Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Leövey Klára Gimnáziumba...

A Leövey Klára Gimnáziumba lesz esélyem bejutni tegyük fel maksz szóbeli 59 pontos felvételi,49 hozott pont, természet tudomány, Média, informatika szakra?

Figyelt kérdés
Ja, és mit kérdeznek szóbelin itt? tudom, hogy tételek alapján, de hogy megy ez mennyi idő, és egynap lesz az összes?

2016. febr. 18. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha behívnak szóbelizni, az azt jelenti,hogy max. szóbelis pontszámmal jó esélyed lenne.

A média osztályba lenne ezek közül a legtöbb esélyed, az informatikaiba a legkevesebb.

2016. febr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm! :) És mi lesz a szóbelin, mi a menete?
2016. febr. 18. 19:21
 3/4 A kérdező kommentje:
ja, és külön kell mindegyikből szóbelizni? :)
2016. febr. 18. 19:23
 4/4 anonim ***** válasza:
A szakokra mindegyikből külön szóbeli van. Az oldalon lelehet tölteni a tételeket, hogy miket fognak kérdezni. Fent van minden hogy mit kell tudni, úgyhogy szeriintem azt nézd át :)
2016. febr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!