Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti is használtatok valami...

Ti is használtatok valami puskát érettségin? Ha igen mit? Én szóbelin is és írásbelin is tudtam (: megosztjátok ti mit csináltatok? N

Figyelt kérdés
Már eltelt pár év az érettségi óta, de nagyon büszke vagyok hogy jelenleg felsőoktatásban veszek részt. nem sikerülhetett volna ha nem használok én és a barátnőm is rejtett fejhallgatót és mikrofont a kommunikálásra szóbelin. Óvónőnek készülök a barátnőm pedig szociális munkásnak. csak arra lennék kíváncsi hányan használtak még ilyen dolgokat? Vagy csak nekem jutott eszembe?
2016. márc. 23. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Hmmm. Büszkeség. Talán jogos lenne, ha tisztességesen felkészülsz anno, egy érettségi megszerzése becsületes módon azért nem megoldhatatlan feladat. A választott hivatásotok pedig megkövetelnék a tisztességet. Nem ez volt a kérdés tudom, de erre reagálnom kellett.
2016. márc. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Az én varázs eszközöm a tudományos számítógép volt,amibe mikroszkopikus puskákat raktam,aztán összecsúsztattam (mondjuk ez csak olyan órán,ahova kellett ugye),a legnehezebb feladat tettetni a gondolkodást és nem bámulni a tanárt,hogy néz-e :)
2016. márc. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Ezzel csak az a baj, hogy semmi okod arra, hogy büszke legyél. Óvónőnek tanulni nem valami nagy kihívás, a szakra bekerülni is nagyon egyszerű. Aki saját képességéből nem tud egy ilyen szakra elegendő érettségit produkálni, annak komoly lemaradása van szellemileg.


Normális emberek egyébként arra szoktak büszkék lenni, amit saját erejükből és képességükből elértek. Persze nem vitatom a "tehetségeteket", amiért ilyen "ügyesen" tudtatok csalni, de azért ezt nem kéne reklámozni és nem kéne rá büszkének lenni. Nem sok örömöd lesz az életben, ha minden célodat csak ilyen undorító és pitiáner módszerekkel tudod elérni.

2016. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
úgyhogy végy példát az utolsóról,te is ítélj el látatlanban embereket egy elejtett mondat alapján, jól hordd le névtelenül aztán sok örömöd lesz az életben,mint neki :)
2016. márc. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
A fülhallgatót még elhiszem, de mikrofonba hogy az istenbe tudtál a szóbelin belebeszélni anélkül, hogy mindenki látná és hallaná?
2016. márc. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

Büszke vagy arra, hogy csak puskázással sikerült úgy leérettségizni, hogy ilyen minimum ponthatár közeli szakokra bejussatok?


Nekem eszembe sem jutott.

2016. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálam (az egyetemen) ez nem menne...
2016. máj. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én se puskáztam érettségin, de anno emlékszem kémia emelet érettségin voltak páran akik tankönyvből puskáztak. Előttem is, mögöttem is láttam ahogy lapozgatják a könyvet.
2016. jún. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon durva lenne! Mondhatni hihetetlen!
2016. jún. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az még semmi, de biosz emelt szóbelin is volt aki mást küldött be maga helyett, persze aztán le is bukott mert kellett volna személyi.
2016. jún. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!