Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jovore leszek nyolcadikos es...

Jovore leszek nyolcadikos es nem tudom miket jeloljek! Nehanyat leirtam lent! Segitetek?

Figyelt kérdés

Szoval ezeket neztem de nem ebben a sorrendbe csak felsorolom oket!jah es mind budapesti sulirol van szo!

Szent Istvan Gimnazium

Madach imre gimnazium

Karinthy frigyes gimnazium

Teleki blanka gimnazium

Szent laszlo gimnazium

Veres palne gimnazium


2016. márc. 25. 07:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindegyik jo suli csak kiveve a telekit mindegyik versenyistallo.habar ha nagyon jo tanulo vagy es nagyon jol irod meg a felvetelit felvesznek.En is a szent laszloba akartam menni sajnos engem nem vettek fel de drukkolok neked hogy neked ez sikeruljon barmelyik iskolaba ahova menni szeretnel :) :)
2016. márc. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Szent Istvánban nagyon erős a reál, nyomják a gyerekeket rendesen, szabadidős programként nagy hangsúlyt fektetnek az énekkarra és a zenés tevékenységekre.

A Madáchban főleg a nyelvek plusz a művészet a hangsúlyos, országos hírű a színjátszóköre, van médiaszakkör is, sokan mennek innen színművészetire meg külföldi egyetemekre. A nyelvoktatás is kiemelkedő, csak nyelves szakjai vannak.

A Karinthy ugyanaz, mint a Madách, kevesebb művészettel, itt a reál is ugyanolyan erős, mint a humán, és egyéb, más sok szakkör is van. Meg picivel erősebb a nyelvoktatás is, mert ugye kéttanos, úgy mégis más.

Teleki sokkal gyengébb, mint a többi iskola, amit felsoroltál, viszont ez se olyan rossz :) A közösség kétségtelenül rosszabb, mint a többiben, de itt is mindenki meg tudja találni a klikkjét. A nyelvoktatást (ami közel sem olyan, mint a MIG vagy a KFG, de azért nem rossz :) ) és a biológia szakot tudom kiemelni, ezek egész színvonalasak itt.

Szent Lászlóban is főleg a nyelvek erősek, plusz a reál is, van pár jó szakkör is, amiért érdemes csatlakozni, pl. a japán is jó szokott lenni. A közösség itt is kiemelkedő.

A Veres Pálnéban az általános tantárgyak erősek, a suli tele van lánnyal, nekem nem volt szimpatikus suli (mindenért beszóltak a szóbelin, kb. a vallási identitásomba is; meg kicsit szűkösnek találtam), de ez csak az én véleményem, aki odajár, azt állítja jó a közösség, hát nem tudom :) Talán írjon valaki róla, aki odajár, arra hallgass inkább..


Még a Berzsenyit és az Apáczait tudnám ajánlani, mindkét oldal (reál-humán) erősek, a nyelvoktatás, a közösség és a szakkörök, mind nagyon jók :)

2016. márc. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az átlagod mennyi?
2016. márc. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!