Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megteheti ezt a tanár?

Megteheti ezt a tanár?

Figyelt kérdés
Gimis vagyok és idén fog bejönni nekünk a biológia, mint tantárgy. Tavaly a suliban néhány osztálytársam lelökött egy vizespalackot az egyik emeletről a másikra, mire az "szétrobbant". Pont arra jött a leendő biosz tanárunk és felüvöltött, hogy ki volt ez. Mivel senki sem ment le összetakaritani azt mondta, hogy szeptemberben első közös órán négyszeres súlyozású dolgozatot irat velünk a hetedikes és nyolcadikos anyagból. Én nem kicsit ijedtem meg, mert azért 4rossz jeggyel indítani nem lenne semmi...viszont az osztálytársamék mind azt szajkózzák, hogy ezt úgysem teheti meg. Szerintetek? Már elkezdtem tanulni, de azt sem akarom hogy 2 könyv bemagolása után derüljön ki, hogy szivatás volt az egész...

2015. júl. 22. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megtehetné, de nem fogja, mert akkor sok szülő nyavalyogna, s ez sok macerával járna.
2015. júl. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Régi szép idők amikor még volt körmös...
2015. júl. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

#2 vagyok


Amúgy elárulom neked,hogy anno volt olyan,hogy "Felelj at egyesért!" Ha tudtál mindent leülhettél.

Olyan is volt,hogy egy kérdés egy-válasz. Tippelj mi történt ha nem tudtál egyre felelni! ;)


Nem kell bes..rni! Ha meg akar szivatni,megoldja! :D

2015. júl. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%

Koreában ezért négyszeres erősségű nádpálca járna, nem négyszeres súlyozású dolgozat. Szerencsétek, hogy olyan országban éltek, ahol szinte semmi joga a tanárnak. Mert a végén még őt jelentenék fel, rúgnák fejbe.

De ha meg is iratja azt a dolgozatot, akkor sincs semmi. Általános iskolás anyagból írjátok, amikor gimibe jártok. Ezt már tudni kell.

2015. júl. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt 5 perccel később már elfelejtette, másrészt nem szúr ki magával, hogy dolgozatot állítson össze (tán nincs is meg neki a 7.-8.-os könyv), és javítson ki. Meg nem tanított anyagból különben se lehet témazárót íratni. Monndjuk nem sok jót jósolok egy olyan tanárral, aki néhány gyerek magatartási problémáját az egész osztályon akarja megbosszulni osztályzatokkal.
2015. júl. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt kétlem hogy elfelejtette, felévvel utána is emlékeztetett minket. Igen, tudni kéne, de azért annak is több mint 2 éve hogy utoljára volt bioszom. Köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 23. 11:03
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
igazából ez nem is büntetés. Tanulni alapból kell és ha tényleg tanulsz akkor simán megírod 4-es 5-ösre a dogákat. Múgy ha 2 könyvet bemagolsz akkor már többet érsz mint a többiek és lehet késöbb jól fog jönni
2015. júl. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
Mond meg neki hogy a Kovàcs Vince üdvözli akit par eve tanított ....ja ès hogy te ismersz engem majd emlèkezni fog hogy mi hogy töltünk ki vele az iskola év után! Sokba került neki az autojàt ujra fènyezni egy kis kromofág loccsantàssal lejött a Glázer az autójàról mert gizdàskodott velünk! Kèt èvet vàrtunk a tranzakciója míg befejeztük a Split aztan vissza kapta a szopatàsba ès szàndèkossan tudhattuk is vele hogy pontosan tudja meg mièrt törtènt a baleset az autójàval! Semmit nem tudott tenni ellenünk pedig rendőrsègre is ment de kiröhögtèk. Szóval megemlít heted neki hogy üzenem hogy ne simliskedjen mert ujra fényezett heti az autójàt!
2015. júl. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!