Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az utolsó 3-4 évben hányadik...

Az utolsó 3-4 évben hányadik volt az utolsó akit felvettek a Lovassyba angolra és matekra?

Figyelt kérdés

azt tudom hogy angolon tavaly 28. volt az utolsó és tavaly előtt meg 33. de előtte már nem.

Az ideiglenes sorrenden 23. vagyok angolon(fél osztály)

És matekon pedig 65.

A matek felvételim 36 pont lett, a magyar 43, és a szóbeli 38, hozott pontok meg 54.



2016. márc. 28. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor az angolos (fél)osztályba van esélyed
2016. márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem érdekes, hogy 3-4 éve hanyadik volt az utolsó bejutott, ha a tavalyi-tavalyelőtti megvan :D Más volt régebben az átlag, és minnél több évet megyünk hátra, annál másabb, így hogyha közelebb vagyunk a mostani évhez, az jobb képet ad.


Egyébként szerintem az angolos osztályba simán felvesznek :D A matek az kétesélyes :/

2016. márc. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!