Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen is ugyanaz megy,...

Egyetemen is ugyanaz megy, mint középiskolában?

Figyelt kérdés

Ha állandó tanúja vagyok annak hogyan piszkálján és csesztetik egymást halálra a gyerekek az iskolámban (középiskola) és tudom, hogy a többi iskolában is ez megy, akkor arra gondoljak, hogy már csak egy év és vége ennek az egésznek, vagy hogy egy év és itt vége, de máshol csak most fog elkezdődni. Ilyen lesz az egyetem is, hogy ilyen no-name figurák random beoltanak vallástól, rassztól, nemtől, kortól független, vagy ott talán érettebbek az emberek?

Jelenleg sokat kell tanulnom a jó eredmények eléréséért, de gondolom van olyan egyetem is (tingli-tangli szak) ahol ugyanilyen tempóban lehet haladni?..



2016. márc. 29. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen nem tinik ülnek, hanem ELVILEG felnőtt emberek. Ott nem szokás az ilyesmi.
2016. márc. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Az egyetem más. Az is ritka ha valakit kétszer látsz, annyian vannak. Szinte minden órád mással van, nem sokan fognak ismerni. Lesz majd egy kis baráti köröd és tök jól ellesztek, ne parázz :)
2016. márc. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Kik azok a "no-name figurák"?
2016. márc. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem csak az életkori sajátosságok miatt nem. Az egyetemen nem vagy úgy összezárva ugyanazokkal az emberekkel nap mint nap éveken át, és az előadásokra általában nem is kötelező bejárni.

Egy évfolyam pedig épp elég nagy ahhoz, hogy találj köztük olyat, akivel megtalálod a hangot. Óra után meg úgyis megy mindenki a dolgára.

Felsőbb évfolyamokon, szakosodás után már lehetnek kisebb évfolyamok, több közös órával, de akkorra már tényleg mások már a prioritások, "kinőnek" az emberek az ilyesmiből.

2016. márc. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen jobban tesznek egymásra az emberek, azzal barátkozol, akikkel akarsz. Én is utáltam anno a középiskolát.
2016. márc. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Középiskolák esetében is csak valami lecsúszott szar helyen van ilyen, bárhol, ahol van színvonal és ahova értelmes emberek járnak, ott nincs ilyen.
2016. márc. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!