Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mik a tapasztalaitok a Jóskáva...

Mik a tapasztalaitok a Jóskával kapcsolatban? Milyen programok/tanárok különlegességek vannak?

Figyelt kérdés
Ide szeretnék járni és nagyon érdekelne, hogy a tanulók, hogy látják. Mindenre kiváncsi vagyok. A tisztaságra, a szekrényekre, a menzára stb.

2016. márc. 31. 19:14
 1/5 anonim válasza:
100%

Szia:) én most vagyok 9es a jagban, biosz tagozatra járok:) én csak jót tudok elmondani a suliról, minden féle szempontból. A menzán csak egy hónapja eszem, de az a tapasztalatom róla, hogy elég finom a kaja, és meg lehet enni. Az én tanáraim nagyon jók, bár ez azért attól is függ hogy te hogy állsz hozzájuk, és hogy milyen tanárokat fogsz ki:) Gyakran vannak programok (pl.: jag nap, versenyek, xmas party, tavaszi vetélkedők, sulibulik, táborok (filmtábor, terepgyakorlat, diákcsere, sítábor...stb), és múltkor pl kutyás bemutatót tartottak az udvaron. Tanulni elég sokat kell, de ez nem csoda hisz elég erős gimi:) a mi ofőnk nagyon jófej, és rendben tartja az osztályt:)

(És nem utolsó h ha nincs a tanár az első vagy az utalsó órán akkor nem kell bemenni ill. ottmaradni;))

Vansuliújság is, amit a diákok szerkesztenek. És a termekben minden osztály magának fest a falra amit akar:)

Ha ide jössz biztos h nem fogod megbánni:)

2016. ápr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Előző vagyok, elég tiszta a suli, és ha már itt tartunk akk jó nagy WCk is vannak. A szekrényeket pedig egyszerre használod vmelyik osztalytarsaddal, és fejenkent 5000ft-ot kell ra kifizetni:)
2016. ápr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. :) Nagyon szimpi a suli
2016. ápr. 1. 20:50
 4/5 anonim ***** válasza:
A menza a suliban van?
2016. júl. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen
2016. júl. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!