Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek a Miskolci Egyetem...

Szerintetek a Miskolci Egyetem melyik karának (a szak most sztem elhanyagolható) elvégzése után van lehetőség az életben biztosabban elhelyezkedni? Az Állami Jogtudományi vagy a Gazdaságtudományi kar elvégzése után?

Figyelt kérdés
Vegyük, hogy egy személy nagyon szorgalmas, és mindkettő lévő szakokat el tudná végezni ha egyre jelentkezne. Engem a diploma utáni megélhetés érdekelne. Nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre és a hozzáállásotokra. Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2016. ápr. 2. 09:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

14:46-os Éppen ezt írtam le fentebb hosszan!

Megint csak arról írsz konkrétumot amit te szubjektíven a negatív pr alapján gondolsz a dologról.

Az írod Miskolc az utolsó a jogi karok között??

8 jogi kar van Magyarországon..emult évek összetett ragsorban elfoglalt helye a ME ÁJK-nak:

2016: 5.

2015: 3.

2014: 4.

2013: 3.

Ha jól tátom egy biztos hely van a jogi karok között az ELTe..a többiről nem érdemes beszélni változó hogy kihányadik.

2016. ápr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igazából, köszönöm ezt a hosszú választ, mert ilyen véleményre voltam kíváncsi, csak már kezdtem azt hinni, hogy teljesen értelmetlenül fogalmaztam meg a kérdésem:/ igazából én hallottam az egyik ismerősömtől, aki a ME-n jogot tanul, hogy a miskolci jogászhallgatók sorra nyerik meg a versenyeket, és állítólag az Eltéseket is felülmúlják sokszor. Ebből nem tudom mi az igaz, de mindenestetre érdekes több szempontból látni a véleményeket.
2016. ápr. 4. 17:21
 13/16 anonim ***** válasza:
49%
Én az ME jogi karára járok,és csak ajánlani tudom neked,mert ez a MÁSODIK legerősebb jogi kar az országba,bárki mondjon bármit,mégis hozzánk jönnek a tanárok különböző egyetemekről gratulálni.Ja és baromira nem igaz,hogy kiüti a pesti egyetemi diploma a miskolcit.Kissé elvagytok tévedve szerintem:D
2016. jún. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyébként itt úgyis csak elfogulatlan válaszokat fogsz kapni. Ha valaki az ME-re jár, nem fogja azt mondani, hogy nem ér semmit, ahogy mondjuk egy ELTE-s sem fogja egekig marasztalni az ME-t az ELTE-vel szemben.
2016. jún. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

De racionalitásként például ha megnézzük a diploma rangsort, az ME 17. a 44-ből. Hogy ez most jó-e, vagy nem mindenki döntse el maga.

Jogi képzésnél 8-ból 5.-ik, ami ha engem kérdeztek, nem egy jó eredmény, de nyilván nem a leggyengébb.

Gazdaságtudománynál pedig szintén csak középmezőny, 26-ból 13.

2016. jún. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!
2016. jún. 19. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!