Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ha 25. vagyok egy...

Cicus125 kérdése:

Szerintetek ha 25. vagyok egy közép suliban akk felvesznek?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 3. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha egész osztály indul és legalább harminc főt felvesznek, akkor igen
2016. ápr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Szinte biztos, hogy felvesznek. Én annó valami 85. voltam a listán, mögöttem még pluszban vagy 60-an, mégis felvettek. Igaz, nem a TOP1 legkeresettebb suli volt a megyében, de színvonalas hely volt.
2016. ápr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha leírnád hova jelentkeztél, többet lehetne mondani :)

Mert pl. egy harmadrendű szakközépiskolában rengetegen kiesnek, oda bejuthatsz :)

Ha egy nagyon erős, fővárosi gimnázium szaka, ahova 14 főt vesznek fel, nem biztos, hogy bekerülsz.

Ha pedig egy művészeti iskola, ahola 10-15 főt vesznek fel, ahova csoda kell ahhoz is, hogy 1 fő kiessen, azt sem tartom valószínűnek.

De valszeg bekerülsz.

2016. ápr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Baranyai megye szèkhelyèn jelöltem még a Pècsi Református egèszsègügyi szakát
2016. ápr. 9. 15:15
 5/7 A kérdező kommentje:
*szakközépiskola
2016. ápr. 9. 15:16
 6/7 anonim ***** válasza:

2 évvel ezelőtt 17., tavaly szintén 17. volt az utolsó bejutott egészségügyi szakon.

De csak 6-7 embert vettek fel a 28 helyre.

Most nem tudom, mennyit vesznek fel, de ha ugyanúgy 28 főt, vagy kicsit csökkentve kevesebbet, akkor biztosan bejutsz, mert nem töltik be a helyeket ;)

2016. ápr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ majd a jövő hètfőn fog kiderülni h felvettek-3
2016. ápr. 13. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!