Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 14 éves lány vagyok, nyolcadik...

14 éves lány vagyok, nyolcadikos az általános suliban. Remélem, felvesznek abba a középsuliba, ahova szeretnék menni. De mint mindenhol, itt is lesz gólyatábor. Ugye?

Figyelt kérdés
Egyértelmű, hogy elmegyek majd, hiszen máris különc lennék, ha kihagynám. Ti mit tapasztaltatok, rátaláltatok ott a legjobb barátaitokra, vagy rossz volt az egész gólyatábor?
2014. jan. 3. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mentem el,már 1. suli hét alatt ugyanúgy összehaverkodtam mindenkivel.

2. héten meg már meg is volt hogy kikhez húzok.

2014. jan. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó volt a gólyatábor, de én nem vettem mindenbe részt, sokszor csak nézelődő voltam. Csak azt vállald be ami tetszik, csak hogy jófejnek tünj ne vállalj be akármilyen feladatot. Ott igazán nem alakult ki barátság inkább az osztálytársaim közül lettek később barátaim.
2014. jan. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
9%
Gólyatábornak az egyetemi ismerkedőtábort hívják, amiről te beszélsz, azaz gimnáziumi ismerkedőtábor, az fecsketábor. Akkor fogod megtudni hogy lesz e ismerkedőtábor, ha már felvettek, ami pedig hónapok múlva lesz, mert nem minden gimi tartja meg. Viszont érdemes elmenned mert biztos jó buli lesz, de akikkel ott összebarátkozol, tuti, hogy fél év múlva már nem ők lesznek a barátaid, és teljesen másokkal leszel jóba, ez mindig így van. Minden esetre ne várd, hogy életre szóló barátokat fogsz szerezni rögtön az ismerkedőtáborban, mert igazán jó barátságok csak minimum 2 év ismeretségek után alakulnak ki. Egyenlőre csak ismerkedj, és majd meglátod hogy alakul, és kikel érdemes valóban barátkozni.
2014. jan. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem azok a barátaim, akiket ott megismertem, de azért akadtam 3 kedves ismerősre. Maga a tábor egyáltalán nem tetszett, nem éreztem jól magam.
2014. jan. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
12%

3. válaszoló vagyok újra

csak annyit még, hogy nem tudom, hogy az előttem lévő két válaszoló hányadikos, és mennyi idős, bár a válaszaikból ítélve nem lehetnek többek 16-nál, de én aki 22 évesen már 3 ismerkedőtáboron vagyok túl, és többet tapasztaltam lehet hogy jobban értek hozzá egy kicsit. De végül is bármi megtörténhet, minden ember és minden osztályközösség más, a lényeg, hogy mindenkihez kedves legyél, lehet hogy tényleg már az első napon megismered az lelki társadat, de az is lehet, hogy csak évek múltán.

2014. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jól mondja az előző: később tuti hogy nem azokkal leszel jóban, akikkel akkor összehaverkodsz. Legalábbis az ritka.

Lényeg, h legyél kedves és ne vonj le előítéleteket.

Az igazi barátságokhoz évek kellenek. Meg kell ismerned, h kik milyenek - mennyire tudsz számítani rájuk. Én nagyon jóban voltam az elején egy lánnyal, és a többiek (mint utólag elmondták) azt hitték, h végig ilyen jóban leszünk.

Ja. Aztán nem akartam úgy ugrálni ahogy kedves barátném fütyült és keresett mást. Két hónap ismeretség után. Bár igazából mostmár örülök is neki... :p

Szóval ne görcsölj rá. Ne sok barátod legyen, elég egy is, de abban tényleg bízz meg.:)

Sok sikert! ^^


14/L


(amúgy a gimnáziumi ismerkedős tábort is gólyatábornak hívják, szinte mindenhol, de mind1)

2014. jan. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Golyatabora csak az en osztalyomnak nem volt a sulinkbol, ev elejen volt egy 3 napos osztalykirandulas, ahol osszeismerkedtunk. A 3 nap alatt egy csomo mindenkovel osszespanoltam, 4 honap elteltevel viszont teljesen lecsokkent a barataim szama, es olyanokkal szoktam beszelgetni, es olyanokkal tartom a kapcsolatot, akikkel akkor meg nem is gondoltam volna. Szoval erdekes dolog ez...


15f

2014. jan. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! : )
2014. jan. 8. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!