Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Pécsi...

Mi a véleményetek a Pécsi kero sulirol?

Figyelt kérdés
Oda jelentkeztem elsőnek. És még azt is megmondanátok, hogy 3,5-ös átlaggal fel-e vesznek a keroba szakácsnak? 74-dik vagyok a 28 főböl...

2016. ápr. 3. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Várd ki a végét (a véglegest)

Most még nem lehet tudni hányan esnek ki előled

2016. ápr. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
De másodiknak mit jelöltél?
2016. ápr. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Már többször kiírtad a kérdést, és sajnos nem tudjuk megmondani. Az előző éves átlagokat nem lehet megnézni, mert központosították a szakképzést, és minden megyében, megyeszékhelyen egy szakképzési centrum van, ahol az összes nyilvántartást tartják. Nyugi, már nincs sok, április 19-én valszeg fent lesz a honlapon, ha nem, akkor még azon a héten biztosan megkapod a levelet.

Egyébként az a véleményem a suliról,, hogy nagyon kevesen mennek oda, akik megjelölik, eléggé gyűjtősuli híre van.

2016. ápr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha éppen lemaradnál próbálj meg fellebbezni miután

kiment a papír

2016. ápr. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hogyan kell fellebbezni? Ehez en nem ertek:/:D
2016. ápr. 5. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!