Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A szegedi egyetemmel kapcsolat...

A szegedi egyetemmel kapcsolatban lenne pár kérdésem. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Inkább tapasztalatokra lenne szükségem.

1. Hallottam pár dolgot a szabad bölcsészetről, megéri oda menni? Például ha érdekelnek a filmrendezéssel kapcsolatos dolgok, akkor lehet-e számomra értelme oda jelentkezni?

2.Ha az írás érdekel, melyik képzésre lenne a legjobb jelentkezni?


2016. ápr. 5. 16:10
 1/2 anonim válasza:
Szia! Én SZTE-s vagyok. Szabad bölcsészetre szerintem ne menj, nem mondanak róla jókat. Az tényleg egy 'mekis' szak. Ha a filmrendezés és az írás érdekel, a kommunikáció és média szakot ajánlom. Én arra járok és nagyon szeretem. Nem könnyű, de teljesíthető. A filmrendezés és az írás szempontjából is ez a tökéletes szak, mondjuk attól függ, milyen írás érdekel. Újságírás, könyvírás, blogírás? Az újságírásra, blogírásra ez a szak, könyvírást meg azt hiszem, sehol nem lehet tanulni...:D És emellé pl. felvehetsz majd filmelméleti minort, ahol még a rendezéssel kapcsolatos dolgokat is megtanulhatod. Tehát a válaszom: szerintem mindenképp a kommunikáció és média szak a te érdeklődésednek a megfelelő.
2016. ápr. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod, sokat segítettél! :)
2016. ápr. 8. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!