Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen büntetést kapok, ha...

Milyen büntetést kapok, ha rájön a matektanáron, hogy dolgozatkor ugyanazt a csoportot írtam, mint a padtársam és másoltam az övéböl majdnem felét?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, hogy lehettem ekkora marha.. De matek dolgozat elött a különtanarom lemondta az óránkat. Nem tudtam volna semmit. Gondoltam, megírom ugyanazt, amit a padtársam. De bele sem gondoltam, mi lesz, ha rájön. Most nagyon félek. Szerintetek milyen büntetésre számíthatok? Egyes dolgozat, szaktanári vagy megbuktathat ezért? :(
2016. ápr. 5. 20:28
 1/6 A kérdező kommentje:
De azért remenykedem, hogy nem fogja eszrevenni:)
2016. ápr. 5. 20:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Tanárfüggő, azt csinál amit akar.
2016. ápr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 $$$$$ ***** válasza:
1-es haver . Meg lehet padtársad is. De azért ha nincs állandő ülésrend a helyedbe kiosztáskor olyan helyre ülnék ahol azt a csoportot írták mint te. Amúgy hanyadikos vagy ?
2016. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 $$$$$ ***** válasza:
De ha szerencséd van vagy pedig nagyon rendes a tanár akkor "nem veszi észre " :D
2016. ápr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ha ilyesmi fordult elő, direkt megkevertük a lapokat beadáskor, amikor előre kellett adni, hogy ne tűnjön fel. Jó esetben nem veszi észre, mondjuk ha sokan vagytok, amúgy meg jó szerivel karó.
2016. ápr. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem szúrja ki, akkor megúsztad, amúgy meg egyest ad rá. Igazából magaddal szúrsz ki.
2016. ápr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!